Access Consciousnes®-Muhteşem Bedenler

Access Consciousnes®-Muhteşem Bedenler
"Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ın oluşturduğu Access Beden Prosesleri; dinamik olarak enerjiyi değiştirerek beden üzerindeki gerginlik, direnç ve hastalığın kilidini açmak için sözel prosesler ve ellerle dokunarak yapılan beden çalışmalarını içerir.

 
Access Beden Seminerlerine katılan kişiler; beden ölçülerinde ve şekillerinde çarpıcı dönüşümler ve değişimler olduğunu bildirmiş, kronik ve şiddetli ağrılarda tam bir rahatlama, ilişkiler ve para konularında daha kolaylık yaşadıklarını da söylemişlerdir.

Access Beden Semineri, bedeninizle bir dialog oluşturmak ve onunla birlik yaratmanızı sağlamak için dizayn edilmiştir ki; bu bedeninizle savaşmak ya da ona kötü davranmak yerine onunla eğlenmenize izin verir. Bedeninizle ilişki kurma yolunuzu değiştirdiğiniz zaman, hayatınızda her şeyle olan ilişki kurma şekliniz de değişmeye başlayacaktır."
 
Bedeniniz sizin en gerçek hazineniz. Hayati tecrübe edebilmek, onun keyfine varabilmek sadece bedeninizle mümkün.
Ona ne kadar iyi bakıyorsunuz? Onu dinliyor musunuz, duyuyor musunuz ya da ihtiyaçlarını görmezden mi geliyorsunuz? Bedeninizden yaşam enerjisinin akmasına ne kadar izin veriyorsunuz?

Bedeninizle dost musunuz, yoksa onun en ezeli düşmanı mısınız?
Bedeniniz size sürekli bilgi veren duyusal, algısal, bir organizmadır. Bedeniniz sizi çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını size vermek ister. Ya bu farkındalık bedeninizden size gelen bir hediye ise?

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!