Access Consciousness® Foundation

Bu seminer,başka bir seçeneğiniz olmadığı fikriyle onlardan yaşamak zorunda olduğunuzu düşündüğünüz kısıtlamaların temellerini iptal eder.

Tüm dünyada Sertifikalı Fasilitatörler tarafından verilir ve daha başka neler mümkündür'ün 4 günlük yoğun keşfidir. ( Daha önce Foundation ve Level 1 olarak adlandırmaya alışık olduğumuz seminer budur.)

8 Farklı Beden Prosesi, Yüzlerce Yeni Soru, Yüzlerce Seçenek, Yüzlerce Olasılık ve Farkındalık Yaratan Eğlenceli Uygulamalar ile yaşamınızı bir daha başa/geriye/tekrara dönmemek üzere değiştirir.

İşler yoğun, ilişkiler yorgun, hayat telaşlı, beklentiler en üst seviye de ise, kendinizi soğan gibi doğrayıp tava da pembeleşene kadar kızartmayı ya da kendinizi kızgın kumlardan alıp serin sulara fırlatmayı isteyebilirsiniz. Düşündükçe alternatifleri ard arda sıralayabilirsiniz. Ancak tüm bu çaba nafiledir. Çünkü;

 İnsan Bildikleri Tarafından değil, Bildiğini Bilmedikleri Tarafından Yönetilir.

Foundation semineri hayatınızda henüz kullanmadığınız farkındalık temelinin farkındalığını yaratır ve size daha önce seçmeye muktedir olduğunuzdan daha farklı şeyleri seçme kapasitesi verir.

Hayatın sorunlarına tümüyle farklı bir perspektiften bakmakla, her şeyi değiştirmek kolay olur. Sizi kısıtlamakta olan her şey için bir çeşit bilinç karşıtı veya bilinçsizlikten işlevsel olmak zorundasınız. Öyleyse, bunun yerine neyi seçmek isterdiniz?

Foundation seminerinde sizi kısıtlamakta olan bakış açılarını ve soru, seçim, olasılık ve katkıdan işlevsel olmanıza izin verecek neyi değiştirebileceğinizi görmeye başlarsınız.

Eğer her şeyi seçebiliyor olsaydınız bu ne olurdu? Ya artık daha fazla bu realitenin etkisinde olmayacağınız bir hayatı yaşayabilseydiniz?

Bu seminer hayatınızda işinize yaramayan her şeyi değiştirmenize izin verecek, bazı elle yapılan pratik uygulamalar dahil yüzlerce araç sunmaktadır.

En büyük potansiyel herhangi bir şeyi ve her şeyi değiştirme ve dönüştürme yeteneğidir.

Foundation Nedir ? (Türkçe Alt Yazılı)

https://youtu.be/TeornPnNDWg

Access Consciousness Nedir? (Türkçe Alt Yazılı)

https://youtu.be/-IL_GqlK7hw

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!