Access ESB Uygulamaları ( Var Olmanın Enerjetik Sentezi )

Access ESB Uygulamaları (Var Olmanın Enerjetik Sentezi)

ESB çocukken sahip olduğunuz ve yetişkin olarak değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirecek olan sihri kullanmanın bir yöntemidir.

ESB uygulaması hedefi, beden olarak siz, varlık olarak siz ve etrafınızdaki her şeyle aranızda, etrafınızı saran dünyadan katkı alıp kabul etmeye başlayabileceğiniz bir yöntemle, bağlantı kurmak, bunu yaparken de hatalı olmadığınızın ve bedeninizde değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirebileceğinizin farkına varmanızı sağlamaktır.

Sizin olabileceğiniz, olmanız gereken, ancak henüz seçme imkanı bulamadığınız, kendi muhteşemliğiniz olmaya davetiyenizdir. Ya olduğunuzu düşündüğünüzden daha da farklı iseniz? Ya enerjiniz hepimize bir katkı ise? Ya neşeniz, neşenin dünyada kendini göstermesine izin verecek hediye ise? Ya kendinize verdiğiniz değerden çok daha muazzamsanız? Ya siz, gerçekten kendiniz olarak bu dünyanın talep ettiği hediye ve değişim iseniz?

Bu uygulamada sizi neleri bildiğinizi bilmeye ve ortaya çıkartmaya ve kendiniz, etrafınızdaki herkes ve gezegen için değişimin, gelişmenin ve bilincin gerçek olasılıklarına katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Burada, sizi sadece kendinize hediye olanı deneyimlemeye değil, aynı zamanda yargılama olmaksızın ve varlık olarak, nelerin olabileceğinin tümüyle farkında olarak, hiçbir parçanız kesilmeden ve hiçbir parçanız yargılanmadan ve hiçbir parçanız bir daha hata yapmadan, enerjiyle, öylesine gerçekten kendiniz olma olasılığıyla, öylesine dinamik, olağanüstü biçimde, kendiniz olmaya davet ediyoruz.

Bu uygulama size hangi katkı olabilir? Siz bu uygulamaya hangi katkı olabilirsiniz? Dünyada hangi değişimi yaratabiliriz?

Daima hazır olduğunu bildiğiniz ama daha önce geçiş yapamadığınız olmaya ve enerjiyi alıp kabul etmeye başlarsınız. Kendinizi, kendinizi daha fazla saklamak, boşamak, işinize yarayan şeylere karşı gelmek zorunda olmadığınızı ve bildiğiniz şeylerin sizin için gerçek olduğunu keşfedersiniz. Evrenin bütün enerjilerine erişerek, kendiniz olarak, her şeyi değiştirebilirsiniz; gezegeni, hayatınızı ve temasta olduğunuz herkesi. Öyleyse daha başka ne mümkündür? Maceraya katılmaya ve sizin için neye benzeyeceğini bulmaya istekli misiniz?

Eğer çok uzun zamandır kesmiş olduğunuz, bu dünyanın epey dışında gibi gözüken bütün parçalarınızdan artık daha fazla kesip ayrılmadığınızı hayal edebilirseniz... Eğer yarın sabah kalkıp, bütün varlığınıza erişim sağlayabilirseniz, bu neye benzerdi? Çoğumuz bunu hayal bile edebiliriz. Bir an için onu görür ve sonra başka bir şeye yöneliriz. Ancak yarın sabah kalkar ve varlığınızı bir araya getiren senteze sahip olursanız ki bu muazzam bir miktar enerjidir. Çünkü siz bedeninizin sonsuz varlığısınız ki, bu durumda bedeninizde sonsuz olarak hareket etmelidir; ve, her yer, alan, beden ve bütün yaşam süreçlerinizden topladığınız bütün farkındalıkları bir araya getirir. Onların şimdi burada olmasına izin verirseniz, sizin için daha başka neler mümkün olur?

Hayatınız olarak ne yaratmak istersiniz? Eğer seçenek yoksa seçim yapamazsınız. Kendinizin, artık daha fazla görmezden gelme, ya da kestirip atma veya elimine etmek zorunda kalmayacağınız yönü olmasa neyi seçmek isterdiniz?

Bu sadece hayal etmeye cesaret edebileceğinizden çok daha muazzam bir şeyin başlangıcıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=egDV9TObBMw&feature=player_embedded

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!