Access® Beden Seminerleri

Access® Beden Seminerleri

Access®Beden Seminerleri

Ya bedeniniz yaşamın gizemine ,sırlarına ve sihrine rehberlik eden bir pusulaysa ?

Ya bir bedene sahip olma ve bedenlenme, sizin düşündüğünüzden tamamen farklıysa?

Bedenlerimiz bize asla yalan söylemez. Bedenimiz bir farkındalık kaynağıdır. Eğer onu dinlersek ihtiyacımız olan tüm farkındalıkları bize gösterecektir. Bize sürekli hediye veren, farkındalığa katkıdır. Bu dünyaya geldiğinizde ilk iç güdünüz hayatta kalma içgüdüsüdür. Ve bedeniniz etrafınızda neler olup bittiğine dair size bilgi veren çok büyük bir hediyedir.

Bedeniniz, duygusal, algısal bir organizmadır. Siz ve bedeniniz, her şeyin içten gelen farkındalığı içindedir. Bedeniniz size, bedenlenmenin ve sizi çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere, tasarlanmıştır. Daha muazzam bedenlenmenin, farkına varmanıza, yardımcı olabilme yeteneği vardır. Bedeniniz, bilinç ve zihin ile mükemmel bir uyumlama içerisinde çalışır. Eğer, bedeninize, zihninizde yer alan, yargı, bakış açıları, doğru olduğuna inandığınız bilgiler, size ait olmayan duygulardan işleyerek davranırsanız, sizi realite alanında tutar; istemediğiniz sağlıksız enerji alanlarına hazırlar. Bunun tersini uygulayabildiğinizde ise, bedeninizle beraber muazzam bir enerji alanına girer, istemediğiniz tüm durumsallardan uzaklaşırsınız.

Beden prosesleri son derece basit ve uygulaması çok kolay enerji çalışmalarıdır. Çocuklar dahi kolaylıkla uygulayabilir. Gereken tek şey an da var olma gönüllülüğü, bedenlere dokunma ve bedenden gelen  geri bildirimleri algılamaktır. Bundan daha iyi ne olabilir ?

Bedeninizle savaşmak ve ona eziyet etmek yerine ondan keyif almanızı sağlayacak ve onunla bir olmanıza yardım edecek bir dialog başlatmanız için tasarlanmıştır.Bedeninizle olan ilişkinizi değiştirdiğinizde hayatınızdaki herşeyle olan ilişkinizi değiştirebilirsiniz.

Bedenlerimize çok farklı yargıdan uzak ve nezaketle davranmanızı sağlayacak teknikler gösterip, yaşamla ilgili yeni farkındalıklar deneyimleyip, programlamalardan serbest kalmayı hedefleyen Access çalışmasıdır.

Beden Derslerine katılanlar, bedenlerinin ölçü ve formlarında dramatik ilerleme ve değişim, kronik ve akut ağrılarda genel rahatlama ve ilişkilerinin ve para sorunlarının da kolaylaştığı konusunda raporlar göndermişlerdir.

Access Beden Sınıfı bedeninizle bir diyalog başlatmak ve bir paylaşım, birlik yaratmak için tasarlanmıştır, bu bedeninize karşı savaşmak ve onu suiistimal etmek yerine bedeninizden zevk almanıza izin verir. Bedeninizle ilişki kurma şeklinizi değiştirmeye başladığınız zaman, yaşamdaki her şeyle nasıl ilişki kurduğunuzu değiştirmeye başlarsınız.

Henüz kilidini açmadığınız, bedenlerle çalışma yeteneğine ve becerisine sahip misiniz?

50 den fazla beden proseslerinden bazı örnekler aşağıda yer almaktadır.

MTVSS (Bağışıklık  Sistemini Güçlendiren beden prosesi)

Access’ in en dinamik pratik yöntemlerinden biridir. Çoğunlukla bedenin yanlış işlev yaptığı neredeyse her şeyi çözmek, iptal etmek için “seçim aracıdır”.Bağışıklık sistemi, Kanser, fıtık, diabet, idrar kaçırma, kilo problemleri, cilt problemleri, sedef, zona, sinir, kas, kemik problemleri, felç gibi daha yüzlerce beden sorunları için çok dinamik çalışan ve çok sayıda olumlu geri bildirim alınan ellerle dokunularak çalışılan bir beden prosesidir.

Bu prosesi 20-30 kez uygulandığında  tüm beden yapınız değişir ve orijinal  haline geri döner.

Görüş Gücünü Düzeltme

Görüş gücünü düzeltme prosesi ile, görme problemlerini ve görmeyi red ettiğiniz neler varsa bunları elimine eder . Ayrıca sinüs yada diş sorunlarına da iyi gelebilir. Katarakt yada gözde meydana gelen flaş patlaması gibi parlak ışıkların yarattığı sokların etkisini de yok edebilir.

Biyo benzetim taklitçiliği

Başkalarını tekrarlamaya veya anlamaya çalışırken bedenlerimize kilitlediğimiz ne varsa bunların iptalini sağlıyor.Kendimiz olmamız için neler mümkün?

Her kimin hayatını kopyalıyorsak bunlardan özgürleşme zamanı geldiyse...?

Bu proses ile anne babalarınızın ,örnek aldığınız ya da farkında olmadan kopyaladığınız insanların geçit yollarından, kopyaladığınız ilişkilerinden, bedenlerden özgürleşeceksiniz. Biyo taklitçilik kendinizi başkasının alanına yerleştirmek için çalışma şeklinizdir. Bu oyunla kendinizi birlikte özgürleştirmeye ne dersiniz?

Diğer insanların biyotaklitçiliğinin eliminasyonu için bir beden çalışmasıdır. Yaşamlarımızı ve bedenlerimizi kendi seçimlerimiz yerine başkalarını taklit ederek yarattığımız yada kopyaladığımız yerleri değiştirir. Kaçınız özellikle de birlikte yaşadığınız ebeveynlerinize, kardeşlerinize, eşlerinize ve çevrenizde ki bir çok insanı farkında olmadan biyolojik olarak taklit edip bunları kendinizde kilitlediniz ve kendinizden uzaklaştınız.

 Bu beden proses gerçekten çok etkili çalışır, sizi size geri verir. Başka insanların acılarını, realitlerini, yollarını kendinizde yarattığınız, uyumlandığınız, taklit ettiğiniz her ne varsa bunları elimine eder.

Yapısal Bütünlük ve İşlevin Yenlenmesi

Bedenin yapısal bütünlüğü ve işlevselliğini geri yükler

OMURGADA OLUŞAN KISITLAMALAR

 Omurganın her iki ucunda ensenin en tepesinden kuyruk sokumuna kadar olan bölgede oluşan boyun ağrısı, sırt ağrısı, bel ağrısı, skolyoz, lordoz ve kifoz’a bağlı olarak gelişen hareket zorluğu, sertlik, ağrı  çok etkilidir.

 Bu uygulama, omurga boyunca ellerle yapılan pratik bir uygulamadır. Bu uygulamanın yapılmasıyla beden işlevlerinde esaslı değişiklikler olan pek çok insan vardır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!