Bedenlerin Neşesi ( Enerji Teknikleri ile Enerji Meridyenlerini Dengeleme Semineri

Ali Maden tarafından geliştirilen bu sistem bedendeki 14 Meridyeni enerji teknikleri ile dengelemeye yöneliktir.

Meridyenlerde dengesizlik baş gösterdiğinde aşağıda belirtilen sorunlar Meridyenlerin bu sistemle dengelenmesi sonucunda ortadan kalkabilmektedir.
Akciğer Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Solunum sistemi hastalıkları, Öksürük, Nefes darlığı, Astım, İç sıkılması, Göğüs sıkışması, Kolun üst-iç tarafında ağrı, Avuç içinde yanma, Omuz ağrıları, Rüzgar ve soğuk sendromları, Sık idrar yapma.
Kalın Bağırsak Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Bağırsakların fonksiyonel bozuklukları, Gayta kütlesi hareketi, Bağırsak parazitleri, diş eti hastalıkları, ağız içi iltihabı, makatta kanamalar, Diş ağrısı, Kol ağrısı ve Kol felci.
Mide Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Depresyon, karnın üst bölgesine yerleşmiş olan şişlik, bir aydan fazla süredir devam eden ağrı, geğirme ve gaz çıkartmayla seyreden şikayetler, Diş ağrıları, Göğüs ve baldırda ağrılar. Yüz felci, ani şiddetli yüz ağrısı, Sayıklama, Hazımsızlık. Psikomatik davranış bozuklukları, Yalnız kalma isteği.
Dalak Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Hazımsızlık, Yemekten sonra bulantı, kusma, yorgunluk, uyuklama. Bağ dokusu hastalıkları, Ayaklarda ağırlık hissi ve ağrı, Anoreksia, Soğuğa ve nemli havalara aşırı hassasiyet, Bacaktaki kuvvet kaybı.
Kalp Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Kalp - Damar sistemi bozuklukları, Sinirlilik, Kalp çarpıntısı, Baş dönmesi, Histeri, Kalp ağrısı, Göğüs ağrısı, Psikomatik davranış bozuklukları.
İnce Bağırsak Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Her türlü bağırsak fonksiyon bozuklukları, Hazımsızlık, Karında ağrı ve gaz sancısı, Farengit, Kulak hastalıkları, Boyun ve kolda ağrılar, Sinirlilik, Boyunda ödem.
Mesane Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Mesanedeki fonksiyonel bozukluklar, Erkek ve kadında cinsel bozukluklar, Baş ağrısı ve dönmesi, Siyatik ağrılar, Hemoroid, Fonksiyonel göz ve burun rahatsızlıkları.
Böbrek Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Üreme organlarında hastalıkları, Cinsel iktidarsızlık, Böbrek ağrıları, Alt ıstlatma, İdrarda azalma, Belirli zamanlarda idrarda artış, Bacaklarda ağrılar, Omurgada ağrılar, Göğüste ağrı, Yutma güçlüğü, Kemik ağrısı, İşitme kaybı, Uykusuzluk.
Perikard(Kalp Zarı) Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Hipertansiyon, Kalp ağrısı, Kalp çarpıntısı, Kalp atışlarında yavaşlama, Damarsal sistem bozuklukları, Sinirlilik, Depresyon, Kol ağrısı, Kolda uyuşma, Sıcağa tahammülsüzlük.
Üçlü Enerji Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
İşitme kaybı, Kulak çınlaması, Omuz ve kol ağrısı, Kol paralizisi, Hazımsızlık, Depresyon, Fazla uyuma, Gerginlik, Yorgunluk.
Safra Kesesi Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Safra yolları bozukluğu, ağızda acı tat ve safralı kusma, Genel vücut kaslarında ağrı ve ağırlık, Karında ağrı, Göğüs kafesi ağrıları, Uyluk ağrıları, Her türlü Baş ağrısı, Diz ekleminde ağrı.
Karaciğer Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Karın ağrısı, Kaburgada ağrı, İdrar yapmada güçlük, Cilt hastalıkları, Mide bulantısı, İştahsızlık, Sinirlilik, Baş ağrısı, Görmede zayıflama, Bel ve bacakta ağrılar, Kramplar, Vücut kaşıntısı, Sivilceler.
Yönetici Damar Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Bağırsaklardaki fonksiyonel bozukluklar, Sindirim sistemi hastalıkları, Solunum sistemi hastalıkları, Boşaltım sistemi hastalıkları, Beyinde rahatsızlıklar.
Başlangıç Damar Meridyeninin dengesiz olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlar
Kısırlık, İshal, Kabızlık, Addet düzensizlikleri, Düşük yapma, Diş eti ağrısı, Gırtlak ödemi, Gözde ağrı, kaşıntı ve Ödem, Kaslarda spazm, İdrarda kanama, Alt ıslatma.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!