Access ® Bars Bireysel Çalışma

Hangi aynı keyifsiz, sıkıcı şeyleri sürekli yapıyorsunuz ve bunların sürekliliğinden bir türlü kurtulamıyorsunuz? • Ne kadar sıklıkla hep aynı düşünceler kafanızda dolanıp duruyor? • Sizi tatmin etmediğini bildiğiniz, hangi aynı eski duyguların bir türlü yaşamınızdaki tekrarından sıyrılamıyorsunuz? • Ne kadar sıklıkla kendin..

Access ® Facelift ( Yüz Germe )

Access yüz gerdirme yüzü gençleştirmenin ve yaşlanma görüntüsünü tersine çevirmenin harika bir yoludur; teknik tüm bedende benzer etkiler yaratabilir.    Yüzünüzü gerdirmek ve canlandırmak  Derinizi pürüzsüz hale getirmek ve sıkılaştırmak  Yaşlanma görüntüsünü tersine çevirmek  Stres gidermek  ..

Access ® Enerjetik Beden Uygulaması

Bedeninizle dost musunuz, yoksa onun en ezeli düşmanı mısınız? Ona ne kadar iyi bakıyorsunuz? Bedeniniz sizi çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını size vermek ister. Ya bu farkındalık bedeninizden size gelen bir hediye ise? Bu farkındalık hayatınıza, yaşamınıza ve realitenize hangi katkı olabilir? ..

Kozmik Enerji Bireysel Çalışma

"KOZMİK ENERJİ", bioenerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983te Rusya da Akademik Viladimir Alexandrovich Petrov tarafından kurulan, temizleme ,koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir. KOZMİK ENERJİ yeni bir Bilgi nesli; temizlemek, koruma ve veri için güvenilebilir..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!