Didemce İdeal Beden (İdeal Kilo) Çalışması


Yıllar süren diyetler, zayıflama reçeteleri, mucizevi iksirler sonuç vermedi mi? “Zaten ailem de kilolu, genetik bubizde”, “Doğumdan sonra normal bu kadarı” ya da “Ay kilo bana yakışıyor canım” diyerek teslim bayrağını çektiniz mi? Peki aslında problemin asıl kaynağının kendinize bakış açınız, bedeninize yönelttiğiniz yargılar olduğunu biliyor muydunuz?
Gerçekte bedeninizin nasıl göründüğü ile ilgili hiçbir bakış açısı yoktur. Bakış açıları olan sizsiniz. Peki sahip olduğunuz tüm bakış açıları ile bedeninizi hiç durmadan yargılamak size nasıl bir katkı sağlıyor?
Bakış açılarınızdan ve bedeninizle ilgili tüm yargılardan kurtularak ömür boyu neşeli ve muhteşem bir bedene sahip olmak nasıl olurdu? Bunu yaparken hayatınızın kısıtlamalarından da kurtulmak harika olmaz mıydı?
Daha genç, güzel ve mutlu hissetmeye başladıkça en gerçek hazinenizi keşfe doğru biraz daha yaklaşacaksınız.
Doğaya baktığımızda tüm canlıların doğal ortamlarında ideal kiloya sahip yaşadıklarını görürüz; insan hariç. İnsanoğlu, stres, korku ve endişelerin, bilinçaltı inançların, genetik etkilerin, insanlığın ortak bilincinden edindiği blokajların ne denli etkisinde olduğunu fark etmeksizin, yarattığı rekabetçi hayatı sürdürme çabası içinde bedeni ile sağlıklı ilişkisine son vermiş, ihtiyaçlarına duyarsızlaşmış ve bedenin sesini duyamaz olmuştur.
İdeal kilo programında bedenimizle sağlıklı ilişkimizi yeniden kurarak, bedenin sesini dinleyerek ve işbirliği yaparak ideal kilomuzda yaşamanın yolunu öğreniriz. Bu, bir diyet programı değildir; yaşam dönüştüren bir programdır ve size hayatınızı istediğiniz biçim ve şekilde yaşayabilmeniz için özgür seçimler yapabilme, ruhunuzun evi olan bedeninizde sağlıklı ve mutlu yaşayabilme olanağı sağlar.
Programa değişime açık olan herkes katılabilir ancak programın başarısı sizin de işbirliğinizi gerektirmektedir. Bu sebeple birkaç noktayı yerine getirmeniz ön koşul olarak sunulmuştur:
- Katılımcı formunu doldurmak ve programa başlamadan önce ulaştırmak
- Tüm oturumlara katılmak (Zorunlu katılamama durumunda telafi seansı almak)
- Programda verilen ödevleri eksiksiz yapmak
Konuyla ilgili Alan çalışması
Ruh şarkısı
İnanç çalışması
Sözel proses ve konuya özel sözel temizlikler
Program 6 haftalık gurup çalışması olarak uygulanılır. İlk beş hafta, haftada bir gün iki saatlik oturumlar olarak şekillendirilmiştir.
Her hafta bilinçaltı inanç kalıpları tespit edilir, değiştirilir, kas testi ile test edilir ve gerekli his yüklemeleri yapılır.
Her haftaya özel çalışmalar, Kozmik Enerji kanal açılımı, Access prosesleri, Theta Healing çalışması ve ödev programın yararını artırmak için düzenlenmiştir.
6. hafta kontrol amaçlı olup, katılımcıların ihtiyaç ve talep durumunda bir hafta ekleme yapılabilmektedir.
Programın gurup çalışması olarak yapılmasının sebebi kişilerin aynalama ile birbirlerine ilham vermesi ve yardım etmesi ile gurup dinamiği ve sinerjiden yararlanmasıdır.
Arzu edenler programı bireysel olarak da alabilirler.
Artık kilolarınıza elveda diyebilir, hayalinizdeki sağlıklı ve güzel bedeninizle duygusal ve ruhsal bütünlük içinde yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

***Çalışmaya kayıt yaptıranlar için kayıt anından itibaren temizlik başlayacağından dolayı ne kadar erken kayıt yaptırırsanız üzerinizde o kadar çok temizlik yapılmış olur.
Veeee bütün bunları ve daha fazlasını yargısız bir alanda, çok eğlenerek, benimle 6 hafta online, (videoları istediğiniz zaman izleyebileceğiniz) evinizin konforunda farketmeyi, bilmeyi seçen herkesi bu sınıfa bekliyorum.


Sevgiyle...

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!