Kozmik Enerji Semineri (Cosmo Energitica)

Kozmik Enerji Eğitimi
Kozmik enerji, 1983 yılında akademik doktor A.V Petrov  tarafından kurulan, temizlik, korunma ve bilgi üzerine bir sistemdir. Bu sistem uzun yıllar süren araştırmalar sonucu A.V Petrov önderliğinde oluşturuldu. Bu araştırmalar, hastane ve klinik yüksek teknolojili ve yüksek çözünürlüğü olan ekipmanların bulunduğu bilimsel laboratuvarlarda gerçekleştirildi.
KOZMİK ENERJİ’NİN ilk öğrencilerinin çoğunun farklı bilimsel alanlardan gelen ( doktorlar, fizikçiler, mekanik mühendisleri, matematikçiler vb) bilim adamlarının olduğu gerçeği bir tesadüf değildir. Birçok danışan, hayatlarında ve sağlıklarında KOZMİK ENERJİ’NİN olağanüstü farkına tanık olduktan sonra, kendileri de eğitim aldılar.
KOZMİK ENERJİ sadece enerji teşhisi, temizlenme,ve korunma için kıymetli araçlar sunmaz, ayrıca kozmik enerji uygulamacısı tarafından yönetilen enerji frekanslarından elde edilen muazzam bir bilgi kaynağı inşa eder. Aslında, KOZMİK ENERJİ tüm bilimlerin özelliklerini entegre eder. Bu metod üzerine yapılan bilimsel araştırmalar, yıllarca Fizik, Kimya, Biyoloji, Tıp, Homeopati, Psikoloji ve Evrenin Yasalarından elde edilen bilgiler temelinde yürütüldü. Kozmik enerji dünyanın doğal kanunları temelinde bir süreçte yapılanır, sadece fiziksel bedenin uygulanmasına izin vermez ayrıca hastalığın duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de temizlenip uygulanmasını sağlar Bilimsel bir temelde hazırlanıp, uygulanması nedeniyle tüm sonuçları önceden tahmin edilip öngörülebilmektedir.  Yerel metabolizmanın bütünsel olarak temizlenip, arındırılması ve enerji dengesinin sağlanması kozmik enerji metodunun temel prensibidir. Çünkü bedenin enerji dengesi ancak bütünsel olarak sağlandığında uygulama tamamı ile mümkün kılınabilir.  
Her uygulama sırasında danışanın fiziksel bedeniniz yanında ruhsal/ duygusal /psikolojik sorunlarınız üzerinde de çalışılır. Bu teknik evrenin kurallarına dayanılarak yapılan ve en etkili enerji çalışmalarından biridir.Vücudun her organının ya da dokusunun, frekansların gözle görülmeyen seviyelerinde (kendi ölçeklerinde) kendi diyapozonları (ahenkleri) bulunur. Bir hastalık ortaya çıktığında doğal denge (frekansların doğal ölçekleri) değişir. Aynı zamanda organizmanın bütünü için genel bir etki sağlanmış olur. Yanı sıra, organizmanın temel enerji merkezlerine (yani çakralara ) büyük bir önem verilmektedir.
 
Kozmik enerji sistemindeki günümüzde keşfedilmiş olan 200 frekans 'KANAL' olarak adlandırılır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir. Bu kanallar 2500 yıldır Hindu Yogistler ve Tibet Şamanları tarafından kullanılmaktadır. Çeşitli hastalık ve problemler üzerinde etkilidir. Sadece uygulama yapmakla kalmaz, aynı zamanda her insanın bedeninde bulunan negatif etkileri de temizler. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan negatif enerjileri ortadan kaldırır, bunun sonucunda ise kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.
 
Kozmik enerji kanalları vücuttaki kas, sinir sistemi, kan sistemi üriner ve üro-genital sistem, kemik sistemi üzerinde çalışır. Psikolojik rahatsızlıklar, stres,migren, mide problemleri, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri, sadece üzerinde çalıştığı hastalıkların birkaç tanesidir. Etkili olduğu alanlar sınırsızdır.
 
 KOZMİK ENERJİ DERECELERİ
 
1. derece – SEMİNERE + KENDİNİ KORUMA TEKNİKLERİNE katılma
2. derece – Farun Buddha kanalına (frekansına) inisiye olma
3. derece – Firast ve Zevs kanallarına (frekanslarına) inisiye olma
4. derece – Midi ve Gektas kanallarına (frekanslarına) inisiye olma
5. derece – 42 kanalına (frekansına) inisiye olma
6. derece – MASTER’lığa inisiye olma
7. derece – MAGISTER’lığa inisiye olma
PROGRESSOR titri -  Özel semineri ve yaşamsal tecrübe

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!