Kuantum Gençleşme ve Genç Kalma Çalışması


Kuantum Gençlesme ve Botoks Uygulaması R.Şanal tarafından oluşturulan bir tekniktir ve dışardan hiçbir maddenin alınması ya da uygulanmasını gerektirmez.
Kuantum Düşünce Teknikleri ile bunu da yapılabileceğini düşünmüş müydünüz?
Yaşlanma ve genç kalma insanın tutumları, bu konudaki inançlar ile birebir ilgilidir.
Biz 35 yaşın yolun yarısı olduğuna inanırsak 50 yaşında bedenimiz yaşlanmaya, güçten düşmeye pörsümeye, esnekliğini kaybetmeye başlar.
Bunu normal kabul ederiz çünkü herkes böyledir.
Fakat dünyanın bazı yerlerinde 130- 140 yaşında olduğu halde tarlaya gidip çalışan, seks hayatı aktif olarak devam eden cildi parlak ve gergin insanların olması bu şablonu bozar.
Bu insanlar özellikle Kafkasya'da yaşayan halklardır.
Bilim insanları bunun nedenini araştırdılar.
Yüksek bir rakımda yaşadıkları için miydi bunun sebebi? Hayır değildi. Yedikleri gıdalarla ilgili olabilir miydi? Yooo o da değil! Çok mu yürüyüş yapıyorlardı? Belki!
Sonunda asıl neden bulundu. Çerkez halkları 40 yaşına gelmiş birine bile "çocuk" derler. Oysa yaşamda yaşlıların çok büyük saygınlığı vardır. Sözleri dinlenir saygı ve sevgi görürler.
Bu yüzden herkes bir gün gelip yaşlanmayı bekler. Bu duruma ulaşınca da pozisyonlarını kaybetmek istemezler. Yaşlılık bir tür krallıktır.
Sonuç olarak uzun yaşam istenen, arzu edilen, ödülü yüksek bir zaman dilimidir.

Kuantum Gençlesme ve Botoks Uygulamalarında kişinin yaşlanma ile ilgili negatif inançları değiştirilir. Bu değişim kişinin beyninin Kuantum boyutunda olur. Beyne verilen pozitif emirlerle beden hemen bu değişime ayak uydurur ve hızla kodlanmış olan pozisyona dönmeye başlar.
Yaklaşık bir buçuk aylık uygulamayla şu sonuçlar alınır;

*Fazla kilolardan arınma
*Sıkılaşma
*Yüzdeki buruşuk ve kırışıklıkların giderilmesi
*Cinsel güç ve istekte artış
*Cildin parlaklığı
*Omurgada esneklik
*Sivilce ve aknelerden kurtulma
*Diri ve canlı bir duruş

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!