Olasılıklar Senfonisi Uygulaması ( SOP )

Olasılıklar Senfonisi Uygulaması (SOP)

Ya siz kendi realitenizin bestecisi iseniz? Daima OLMAK istediğiniz kişi haline gelmenin zamanı geldi mi?

Hayatınızı, yaşantınızı ve tümüyle farklı bir realiteyi yaratmak ister miydiniz?

Dünya ile tını uyumunuzun fantastik, olağanüstü ve mutlak yetenek olduğunu biliyor musunuz? Benzersizliğinizi etrafınızdaki herkese katkı olması için kullanmaya başlamak için hazır mısınız?

Buna adım atmaya ve şimdi bunların hepsi OLMAYA hazır mısınız?

Ya eğer BİZ, kendimiz akustik biçimde titreşimde olarak dünyayı ve gezegeni değiştiren bir enerjetik olasılıklar senfonisi yaratsak nasıl olurdu?

Şimdi tümüyle farklı bir realitenin fiziksel olarak hayata geçirilmesinin zamanı geldi mi?

Şimdi gerçekten neyin olası olduğunun farkındalığına adım atmanın zamanı geldi mi?

Şimdi sizin mutlak dokunuşunuzla dünyayı değiştirmenin zamanı geldi mi?

Evet mi?

Olasılıklar Senfonisi uygulaması sırasında içinde olmanız gereken alan budur kelimenin tam anlamıyla. Olasılıklar Senfonisi, uygulaması alan kişinin beden enerji akışı ile, uygulama yapan kişinin beden enerji akışının bir araya getirilerek oluşturduğu bir ritüel çalışmasıdır.

Olasılıklar Senfonisi uygulaması ya da herhangi bir uygulamada okunan process’teki kelimelerin, beden de yarattığı enerjinin sizde neyi yaratacağını  düşünmek limitasyon yaratır. Oysa ki istediğimiz, olasılıklar senfonisinin içinde dolaşmak, sonsuzluğu yaratmak. Sadece bırakmalıyız enerjiyi, akışın evrende  bize hizmet etmesine izin vermeliyiz.

uygulama alırken, tüm yargı ve bakış açılarınızı bir kenara bırakıp, bariyerlerinizden uzaklaşabildiğinizde, enerji sizin gerçeğinize ulaşır, bunu takiben bedeniniz hafiflemeye başlar, genişler ve kendi alanına sahip olmak üzere olasılıklara kendini açar. Olasılıklar senfonisi evren ve dünyanın değişimine eşsiz bir katkı....Enerjinin coşmasına, herşeyi değiştirmesine, bir olasılık kapısının yaratılması.... Seçebiliriz, ne yapmak istiyoruz? Neye izin vermek istiyoruz, ne olmak istiyoruz? Hepsine tamam diyip kapıları sonsuz aralayabiliriz... Sadece seçerek, olarak, yaratarak, eğlenerek, şükran duyarak ....

Bu realitenin birçok ihtiyacı var; ilişki, para, sevgi, endişe vs. Bunların hangisini ne kadar istediğinizin seçimi sadece size ait. Alanınız da ne kadar olabilirseniz, alanınızdan ne kadar bilincinizle işleyebilirseniz, tüm bunlar, hayatınızı, sizin hayallerinizin de ötesinde bir hayat oluşturacak şekilde biçimlendirecek. İnsanlara farkındalık vermeye çalışmak, sadece kişinin almaya hazır olup olmasıyla ilgilidir. Kişi hazır değil ise söyleyeceğiniz hiçbirşey olması gereken anlamı ifade etmeyecektir.

Kendini sevmek ve özen göstermek; tüm dünya değişimi ve dünyayı daha büyük yapmak için en büyük güç. Olabileceğiniz en güzel, en büyük hediye bu. Ya size realite izin verse, düşündüğünüz gibi olmadığınıza, muhteşem bir varlık olduğunuza. Doğrusallıkta kurgular yaptınız ki, bu realite size bunu söylüyor, ya değilse .... Olasılıklar yumağı olsan ve sonsuz olsa bu ..... Kendini kontrol etmek zorunda değilsin, bu tamamen seçiminle ilerleyebileceğin ve muhteşem bir alanda olabileceğin yolculuk, keşif...OLASILIKLAR SENFONİSİ ile ....

Bu seçim bir neşe olmalı, alan olmalı, varlığının hafifliğini hissetmelisin, çocuklara bırakabileceğimiz istismarı olmayana yakın bir dünya olmalı ...Onlara bunu kolaylıkla, hediye olarak bırakalım ...Bu hiç de sandığın kadar zor değil, sadece seçim ve sorudan ibaret.

Ya kendi gerçekliğinizin bestekârıysanız?

Ya Evrenin orkestra şefi olma kapasitesine sahipseniz?

Her zaman ne OLMAK İÇİN DOĞDUYSANIZ o olma vakti gelmedi mi?

Yeni bir ders sunuyoruz…

Peki ya akustik şekilde beraber titreşen BİZ, gerçekten mümkün olan dünyayı yaratacak, enerjik bir olasılıklar senfonisi başlatsak?

Zaman şimdi mi?

Bizzat dokunuşunuzla dünyayı değiştirmek?

https://www.youtube.com/watch?v=81i2t7yDHAM&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?v=tUM3VnDDs8s

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!