Pranik Enerji Uygulaması

Pranik Enerji Şifası
Pranik Enerji uygulaması, bedeni onarmak için prana veya ki kullanan kadim sanatdır. Prana, bedeni canlı ve sağlıklı tutan “yasam enerjisi”dir. Pranik Enerji Uygulaması, yasam enerjisinin aktarılmasını içerir.
 
Pranik Enerji Uygulaması, dokunmadan “Enerji Bedeni” ve “Enerji Merkezleri” üzerine uygulanır. Gelişen teknoloji ile birlikte Kirliyan fotoğrafçılığı ve GDV kameralarıyla, “Enerji Bedeni” veya “Aura” ve “Enerji Merkezleri” veya “Çakralar” fotoğraflanabilir ve değişimleri ölçülebilir. “Enerji Merkezleri” veya “Çakralar” güç istasyonları gibidir. Bedenin farklı bölümleri ve organları için enerji üretirler.

Fiziksel beden ve enerji bedeni arasında çok yakın bir ilişki vardır. Birini etkileyen diğerini de etkiler. Enerji bedeni daha sağlıklı ve dengeli olduğunda, fiziksel beden de daha sağlıklı olacaktır.
 
Pranik Enerji Uygulaması, iki temel prensibe dayanır. Kendini onarma Prensibi - beden kendini belirli oranda onarabilir ve Yasam Gücü Prensibi - bedendeki yasam enerjisi artırılırsa onarma hızlanır. Böylece Pranik Enerji Uygulaması, bedenin doğal onarma hızını arttırır.
 
Pranik Enerji Uygulaması, tarih boyunca birçok kültürde uygulanan, ama az sayıda kişinin bildiği bir bilgidir. Bu bilgiyi günümüzde basit ve etkili bir sistem halinde bize sunan, Cin kökenli Filipinli bir kimya mühendisi ve başarılı bir işadamı olan Ustad Choa Kok Sui’dir. Bir bilim adamının zihninden süzülen bir sistemdir. Bu sistemi, gençlik yıllarında itibaren 20 yıldan daha uzun bir sure bilimsel bir anlayışla ezoterik bilgiler ve uygulama teknikleri üzerine yaptığı araştırmalar sonucunda deneylerle titizlikle test ederek oluşturmuştur. Bugün bütün dünyada 100’den fazla ülkede öğretilmekte ve uygulanmaktadır.
 
Ustad Choa Kok Sui’nin 1987’de basılan ilk kitabi, “Pranik Uygulama ile Mucizeler”, 30’dan fazla dile çevrilmiştir. Pranik Enerji Uygulaması ve ruhsal konular üzerine sade bir dille aktardığı 27 kitabi bulunmaktadır.
 
Pranik Enerji Uygulaması sistematiktir. Bedenin farklı sistemlerinin farklı hastalıklarına uygulamak üzere belirli yöntemler takip edilir. Uygulama sanatının herkesin öğrenebileceği bir uygulama bilimine donuşmuş halidir.
 
Pranik Enerji Sifası’nı biraz dikkat ve sabırla kısa bir zamanda öğrenebilirsiniz. Bunun için doğuştan bir yeteneğinizin olması gerekmez. Pranik Enerji Sifası’nı öğrenirken önce “prana”yi, yani “yasam enerjisini hissetmeyi öğrenirsiniz. Yasam enerjisi veya prana her yerde etrafımızdadır. Biz aslında bir enerji okyanusunda yaşıyoruz.
 
Pranik Enerji Uygulaması, geleneksel tıbbın yerini almak niyetinde değildir; tıbbi uygulamayı tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Enerji Uygulaması, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir.
 
Bilim ve ruhsallığın birleştiği bir sistemdir. Bütün din ve öğretilere saygılıdır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!