Spritüel Dovsing (Sarkaçla Arınma ve Şifalanma)

Bu yöntem öğrenmesi ve uygulaması hızlı ve kolay olan ancak oldukça geniş kapsamlı ve temel bir çalışmadır. İçeriğinde bulunan bazı kavramlar benim bildiğim kadarıyla diğer herhangi bir yöntemde yoktur. Diğer yöntemlerden farklı düzeylerde çalışır. Bu çalışmayı kendinize, çevrenize ve danışanlarınıza bireysel seanslar yapmak için kullanabilirsiniz. Portföyünüzde bulunmasını salık vereceğim yararlı ve sonuç veren bir arınma ve temizleme çalışmasıdır. Kendiniz katılabilir veya yararlanacağını düşündüğünüz tanıdıklarınıza da iletebilirsiniz. Eğitim çok sık açılmamaktadır ve katılımcı sayısı sınırlı olabildiğinden son birkaç kişilik yerimiz kalmıştır.

Bu eğitimin içeriği şöyledir:

* Sarkaç kullanımının öğretilmesi ve hazırlık aşaması,

* Olumsuz enerjileri arındırma (olumsuz varlıklar, olumsuz enerji kalıpları ve düşünce formları, lanet-büyü-sihir-nazar enerjileri, mekan-arazi-alanın enerjileri, olumsuz ruh eğilimleri, olumsuz ruhsal rehberler, olumsuz karmik ve astrolojik etkiler),

* Ruh parçacıklarını geri getirme; geçmiş yaşamlar ve atalardan gelen olumsuz öğeleri, olumsuz arketipleri arındırma,

* Olumsuz duyguları ve karar kalıplarını temel organlardan arındırma,

* Cinsel arınma, 

* Dovsing'in yararlı ek kullanımları.

Bu eğitimle yeni ve etkili bir araca sahip olarak kendiniz, aile bireyleriniz, yakınlarınız ve danışanlarınız için çeşitli boyutlarda kapsamlı bir arındırma ve şifalandırma uygulayabilir olacaksınız.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!