Access The Bars ™

Access’in kurucusu Gary DOUGLAS, yirmi yıl önce yaşamın kendisi için sadece çalışmak olmadığı bir noktaya ulaştı. Hayatının çılgınlığının bir anlamı olmasına çalışarak, mutluluk getirdiği varsayılan şeyleri yapmaya çalışarak yıllarını harcadıktan sonra, bir kırılma noktasına ulaştı.
Hayatta bundan fazlasının olması gerektiğini kavradı ve eğer yoksa artık ilgilenmeyecekti. Böylece evrene bazı sorular sormaya başladı. Soru sorarak ve ortaya çıkan şeylere açık ve almaya istekli olarak, armağanları kabullenmeye ve geliştirmeye başladı. İnsanların kendilerini sınırladığı yerin enerjisini algılama yeteneğine bağlı olarak kendisi için saygınlık oluşturmaya başladı. En sonunda insanlara sunabileceği şeyin, onların istediklerinin ötesinde olduğunu kavramaya başladı. Bu insanların yaşamlarının her yönünü nasıl değiştirebilecekleri ile ilgili bilgi ve farkındalık alıyordu.
İşte bu soru sorma enerjisi sayesinde bugün dinamik bir şekilde sürekli gelişen Access araç ve teknikleri ortaya çıktı.

Access Consciousness’in amacı kendinizi gerçekte olduğunuz sonsuz varlık olarak tanımaya ve sizin ötenizde, olduğunu düşündüğünüz kendinizin ötesinde bir yaşam oluşturmaya adım atmaya yardım etmektir. Sonsuz bir varlık olarak sonsuz algı, biliş, olma ve alıp kabul etmekten işlev yaparsınız. Sonsuz bir varlık olarak her zaman her şey mümkündür ve tam seçime sahipsiniz.

Access Bars başımızda bulunan 32 noktayla yapılan bir çalışmadır ve access’in temelini oluşturur. Başımızda bulunan, Gary tarafından tesbit edilen ve önceden bilinmeyen her bir noktaya bars adı verilmektedir. Barsların gezegende insanların farklı bir şekilde işlev yapmaya başlamalarına yardımcı olmak için bir alet olduğu ve insanları daha fazla güçlendirmek ve daha fazla değişime ve olasılıklara açık olmasını kolaylaştırmak için yapılan bir çalışmadır. Bars noktaları bütün yaşamımız boyunca depolamış olduğumuz ve önemli kıldığımız tüm hükümleri, tutumları, duyguları, düşünceleri ve hisleri barındırır. Barslarımızı çalıştırdığımızda bunları temizlersiniz. Barslarla çalışmak bilgisayarın hard diskinin temizlenmesi gibidir. Hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız. Beyninizde depolanan kutupluluğun elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Access Bars küçük bebekler dahil herkese uygulanabilir.

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
* Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
* Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

Access Bars’ın hiçbir yan etkisi yoktur.

Her seans birbirinden farklıdır. Oluşacak en kötü netice bedeninize muhteşem bir masaj yapılmış gibi rahatlayacaktır. Olabilecek en iyi sonuç ise tüm yaşamınız değişebilecektir. En çok raporlanan sonuçlar Artan bir huzur ve rahatlık duygusu, Geçmişte bizi çok fazla sarsan, üzen konulara daha az tepki verme, Daha derin olan ve daha dinlenmiş kalkılan uyku süreci, Uygulama öncesinde sizi rahatsız, huzursuz eden bir konunun uygulama sonrasında sizi hiçbir şekilde etkilememesi.

Access Bars seansı yaklaşık olarak 1 saat 1.30 dakika sürüyor. Bu süre enerji akışına göre uzayabilir.

Access Bars Eğitimi bir günde verilir ve 7-8 saat sürer.

Bir günlük yani 7-8 saatlik bars eğitimini alan herkes bars uygulayıcısı olabilir. Bu bir günlük eğitim sonrasında başkalarına da ücret karşılığı bars seansları yapabilirler.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!