HEM VARLIĞINIZDAN, HEM DE BEDENİNİZDEN HER TÜRLÜ SUİSTİMALİN ETKİLERİNİ SİLMEK İSTER MİSİNİZ?

"Suistimale ve İstismara Tutunma” uygulandığında, bedeninize ve varlığınıza kitlediğiniz suistimalle ilgili her alanda çözülmeler olacağını söylesek, ne dersiniz?

İlk okuduğunda pek çok kişi, bilinen en genel anlamda ve ilk akla gelen suistimal olan, tacize maruz kalmadıysa, ‘Buna benim ihtiyacım yok’ diye düşünebilir. Halbuki bu özel proses hepimizin bedeninin en çok ihtiyacı olan proseslerden biridir. Neden mi?

En favoriniz olan suistimal nedir biliyor musunuz? Kendi kendinizi suistimal etmek! Evet! Bu hiç aklınıza gelir miydi? Bizler kendi kendimizi, bedenlerimizi sürekli yargılayarak, nasıl da istismar ettiğimizi unutuyoruz ve de suistimali sadece fiziksel anlamda bir taciz olarak düşünüyoruz.

Bu prosesi aldıktan sonra kişilerin verdiği geri bildirimlerden birisi, varlıkları ve bedenleriyle daha önce tahmin bile etmedikleri ve ilk defa tecrübe ettikleri bir huzur buldukları yönünde. Her kişinin yaşayacağı tecrübe tabi ki kendi yolculuğuna paralel olarak özel olacaktır. Ancak diyoruz ki bu prosesle gerçekten bedeniniz ve varlığınız için neler mümkün?

Kendi alanınızda kalmayı başaramayıp alanınızı koruyamadığınız zaman bir başkasının sahip olduğu enerji ve alan, sizin alanınıza etki ediyor. Dolayısıyla suistimale ve istismara uğramış oluyorsunuz. Yani; istemeden, farkında olmadan, bir başkasının etki alanına girmiş oluyorsunuz.

Suistimal ve istismar arasındaki fark; suistimal, gerçekten bilerek ve isteyerek oluşturulan alan iken istismar, farkında olmadan oluşturulan alandır.

Ne dersiniz artık her türlü Suistimal ve istismar Kısır döngüsünü durdurma Zamanı gelmiş olabilir mi? Seçim Sizin…

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!