Sanırım burada anlatacaklarım Aklotus’un 10.yılına çok yakışacak. Birlikte öyle bir mucizeye tanıklık ettik ki, bunu paylaşmazsam olmaz dı. Didem’ciğim, her zaman ki gibi yine en zor günümde bütün içtenliğin, engin bilgi ve birikiminle yanımdaydın. Beni ve ailemi öyle bir derin kuyudan çektin çıkardın ki ne söylesem ne yapsam  bu yaptıklarının karşısında yetersiz ve anlamsız kalır. Yaşadıklarımı biraz  detaylı anlatacağım çünkü buradaki detaylar önemli ve başkalarına da katkı olur diye düşünüyorum.
 24 Ağustos 2019 Cumartesi, telefon çaldı arayan ablamdı. Anneme bir şeyler olmuştu. Bir anda konuşması bozulmuş, sol kolu hareketsiz kalmış ve yere düşmüştü. Annemi ablam güvenli bir yere alıp, 112 ye ve bana haber veriyor. Ablam bana haber verir vermez yola çıktım ve seni aradım. Didem yetişşş anneme bir şey oluyor dedim ve olanları hemen sana aktardım.  Ve iyi ki de öyle yapmışım, iyi ki de hiç beklemeden haberi alır almaz seni aramışım. Çünkü beyne pıhtı atmıştı ve böyle bir durumda en hızlı müdahale hayat kurtarıyordu. Sen önce beni sakinleştirdin ve hemen duruma el attın. Bu arada biz de hastanenin acil servisine ulaşmıştık. Beyne pıhtı atmıştı ve açılması için anjiyo yapılması gerekiyordu. Sen çoktan çalışmaya başlamıştın bile. Beni arayıp bu tıkanıklığın açılacağını söyledin. Henüz acildeydik ve buradaki doktorlar pıhtının açılması için anjio gerektiğini ve işlemin yapılması için bizi başka bir hastaneye yönlendireceklerini söyledirler. Diğer hastaneye gitmek için yola koyulduk. Orada annemi hemen anjiyoya aldılar. Ama bir mucize olmuştu ve tıkanıklık açılmıştı, hem de onların deyimiyle kendi kendine. Aynen Didem’in söylediği gibi.  Yani anjiyoya gerek kalmamıştı. O an ki duygularım minnet, güven, hayranlık, sevgi, saygı öyle tarifsiz öyle yoğundu ki. Gerçekten böyle bir durumda insan nasıl teşşekkür edilebilirdi ki. Annemin hayatı kurtulmuştu. Bunun bir karşılığı olabilir miydi?
Ancak olay burada bitmedi annemin bir de beyininde kanama oluşmuştu. Zaten pıhtı atması vakası zor bir vaka buna bir de beyin kanaması eklenmişti ki 81 yaşında birinin bunu atlatması nasıl olacaktı? Annem’i yoğun bakıma almışlardı. Annem hem beynindeki kanamanın hemde atan pıhtının beyninde oluşturduğu ani tıkanıklığın etkisiyle konuşma ve bazı yetilerini yitirmişti. Didem çalışmaya devam ediyordu. Önce annem 2 günde yoğun bakımdan normal odaya alındı.  Bu çok iyi bir gelişmeydi. Ancak halen düzgün konuşamıyor, yutamıyor, sol elinde ve kolundaki güç kayıplarından dolayı bağımsız hareket edemiyodu. Beslenmesi burundan ve damardan yapılıyor ve yatağa tam bağımlı bir halde yatıyordu. Uzun süre yatan, ya da yatalak olan hastalar için kullanılan yataklardan almamız istendi, aldık. Anlaşılan bizi uzun ve zorlu bir süreç bekliyordu. Öncelikle kanamanın kontrol altına alınması gerekiyordu. İnmenin diğer etkileri için ise kesin bir şey söylemek pek de mümkün değildi.  O günlerde doktorlar kesin olmamakla birlikte annemin eve çıktığında dahi burundan beslenmek durumunda kalabileceğini ima etmişlerdi. Kaybettiği diğer fonksiyonların da geri kazanılıp kazanılamayacağı belli değildi. Didem hergün annem için “Didemce” bir şeyler yapmaya devam ediyordu. Bu durumun neden geliştiğini bulmuştu ve annemi bu kuyudan çıkarmak için çalışıyordu. Bu süre içinde ben de Didem’den aldığım eğitimler sonucunda öğrendiklerimi onun da yönlendirmeleri doğrultusunda annem üzerinde uyguluyordum. Bildiğim bütün Access Beden Proseslerini uyguladım. Annemin iyileşmesi hızlanmıştı. Önce tam olmasa da konuşması düzeldi, sonra ağızdan beslenmeye başladı ve kol ve bacağında ki güç kayıpları geriledi, annemi ayağa kaldırabiliyorduk artık. Tam 21 gün olmuştu annem hastaneye yatalı. Doktorlar annemin evde daha hızlı iyileşeceğine ve artık hastaneden çıkmasının daha iyi olacağına karar verdiler. Çünkü beynindeki kanama durmuştu ve kontrol altındaydı. “Didemce” çalışmalar sonuçlarını vermişti. Annem eve çıktığında da Didem desteğini sürdürdü. İçimden onunla konuştuğum, ona seslendiğim ama onu arayamadığım anları dahi hep hissetti ve yetişip hem bana hem anneme destek oldu.
Bugün annem hayatını normal bir şekilde sürdürüyor, kendi ihtiyaçlarını karşılıyabiliyor. Son doktor kontrollerinde geçirdiği rahatsızlıktan hemen hemen hiç  bir şey kalmadığını ve geçirdiği bu ağır tablodan 81 yaşında birinin bu duruma gelmesinin bir mucize olduğunu söylediler. 
Ve ben her gün her gün en sade anlatımla Didem seni  tanıdığıma ve Aklotus’tan adımımı ilk attığım güne şükrediyorum. Bana yazında da belirttiğin gibi “zorlukların, talihsizliklerin, hastalık ve en acı kayıpların bile hayatın akışıyla geldiği gibi kolaylıkla ve şifalanarak gidebileceğini” gösterdiğin,  omuzlarımdaki yükü paylaştığın hatta aldığın, birliğe ve beraberliğe olan inancımı bir kez daha güçlendirdiğin için sonuz teşekkürler, şükürler olsun. İyi ki varsın. Hep birlikte nice nice 10 yıllara canım.


 Yine tam isabet. Ben doğduktan sonra hastanede göbek bağında kanama olmuş. Annem fark etmiş, doktorlara söylemiş. Yoksa gidiciymişim. Ben üç kız kardeşin en küçüğüyüm. Büyük ihtimalle beni erkek bekliyordu herkes.

Merhabalar, çok tesadüfi bir şekilde Didem hocam sayesinde tanıştığım access barsla hayatıma tahmin bile edemeyeceğim mucizeler girdi.. Çok mutsuz olduğum iş yerimde herşey gün geçtikçe kötüye gidiyordu benim için.. Bir cuma günü amirim beni bulunduğum birimden koşulları çok daha zor olan bir yere verme kararı aldı..bense cok daha farklı sorunlarım için c.tesi günü Didem hocamla access bars çalışmak üzere aklotusa gittim..inanılmazdı...oraya giren ve çıkan serap arasında dağlar kadar fark vardı ve sadece ilk çalışmada.. gerçekten mucizeler yaratan o paha biçilmez soruyu ilk olarak iş yerimde beni dahada dibe götürecek olan bu değişim için sordum "Bundan daha iyi nasıl olur?" ve mucizevi bir şekilde pazartesi günü yani yerimin değişeceği gün amirimin görev yeri değişti farklı bir Kuruma gönderildi.. ben çok daha rahat çalışabileceğim bir bölüme verildim. yaptığım en belirgin şey sorumu sordum ve sonucu sorgulamadan bekledim..sonuç bana tahmin ettiğimden de çabuk geldi. Bunun dışında belki de en köklü değişimimi deneyimleyerek yıllardır aradığım yaşam amacımı buldum..access bars eğitiminin daha ileri seviyelerini de almaya karar verdim ve bu konuda eğitim almaya devam ediyorum. 9 yıldır istemeyerek mutsuzlukla yaptığım kamu görevimi en kısa sürede noktalayarak kısa sürede mucizelerini yaşadığım bu deneyimi isteyen herkesle sevgiyle paylaşmayı niyet ediyorum..Öncelikle eşim ve beni yakından tanıyan arkadaşlarım bendeki bu ciddi değişimi farkettiler. artık sürekli mutsuz görünen, hayattan zevk almayan, her olayda önce olumsuzu düşünen, neden yaşıyorum diye sürekli sorgulayan kişi yerine hayatı dibine kadar yaşamayı seçen, her anından keyif alan ve olabilecek en ufak bir olumsuzlukta bile anında var olan algıyı değiştirerek güzellikleri görebilen bir serap var..şimdi zamanım yettiğince ve elimden geldiğince yakınlarıma ve onların da tanıdıklarına uygulamalar yapıyorum..onlardaki değişimi görmek beni daha da mutlu ediyor :))Didem hocama da ayrıca teşekkür etmek istiyorum..beni bu yolda en güvenli şekilde yönlendirdiği için...ve sadece eğitim sürecinde bir seanslık aldığım access facelift uygulması ile yüzümdeki aydınlığı çevremdekilere farkettirdiği için :) daha ilk günden bu çalışma için randevu vermeye başladım bile :)rnrnyaşadığım mucizeler artık beni şaşırtmıyor..access hayatımda olduğu müddetçe bu mucizelerin olmaması imkansız  Didem Hocama sonsuz teşekkürler...iyiki varsınız...Sevgiler,rnSerap


“Bundan sonra böyle yaşamak zorundasınız..” cümlesini hayatınızda kaç kez duydunuz? Bir kez bile duymuş olmanız (ki duymamış olmanızı umut ediyorum) bundan sonra okuyacaklarınızın yüreğinize daha çok dokunacağı anlamına gelmektedir… Canımın yarısı, ana kraliçemin bilmem kaçıncı kez bu cümleyi akciğerindeki küçük(!) yaramaz böcekler yüzünden çektiği nefes darlığı nedeniyle gittiği doktorundan dinlediği aynı güne rast gelir Didem Hocayla tanışmamız. Tabi ki tesadüf değildir karşılaşmamız. Artık doktor –ilaç-nefes spreyi üçgeninden bunalan, beş adım eksik atarak daha az yorulmak istemesi nedeniyle türlü planlar yapmaktan usanmış ve en çok sevdiği prensesi ile zor nefes aldığı için kısa telefon görüşmeleri yapmak zorunda kalan ana kraliçeme deliler gibi başka çareler ararken çıktı yolum(uz)a “Nefes ve Yaşam Koçumuz”

Maalesef Ankara’dan çok uzakta olduğum için Anneciğime telefonla bir çare aramaktaydım Didem Hoca ile yaptığımız konuşma nasıl da karanlık çöken ruhuma aydınlık getirmişti. Daha ilk birkaç dakikasında hissetmiştim bir türlü çare bulamadığımız zor nefes alışverişlerimize. Tabi bir de 25 yıllık onkoloğunu bile değiştirmek istemeyen yani çok da değişime açık olmayan annemi ikna etmek ve yeni tedavi yöntemi hakkında heveslendirmek vardı görevlerim arasında.. Tabi kolay olmadı küçük bir anlaşma yaptık kendisiyle ilk derste sevmezse Didem Hanımı (o zamanlar Didem Hanımdı şimdi Hocamız ve Koçumuz) bir daha da gitmeyecekti… Veee şimdi kaçıncı seanstalar sayamıyorum artık ama gidişat o ki Didem Hoca da annemim vazgeçilmezleri listesine üst sıralardan giriş yaptı… Peki neydi bunun sırrı? Ana kraliçe artık hayat arkadaşıyla çok daha uzun yürüşler yapabiliyor, artık kızının ona heyecanla anlattığı dertlerini yarıda kesip telefonu kapatmak zorunda da kalmıyor ve artık “AMA”larla yaşamıyor yani sadece nefesini değil ruhunu da açtı bu süreç… Anlatacak yazacak o kadar çok şey var ki aslında bu süreç için ama sözcüklerle yaşananların anlamını azaltmak istemiyorum… Artık konuşmakta zorlandığı için değil ev ödevlerini yapmak için ve kendisini ziyarete gelen arkadaşlarına doğru nefes teknikleri dersi verdiği için telefon konuşmalarını kısa tutan bir ana kraliçe var… Yüreğimin en derininden gelen minnettarlığım var size Didem Hoca’m, iyi ki varsınız…


Ben Suna bana gelen bir mail ilgimi çekti ismi Hoş geldin para ve bu mail bana öyle bir zamanda geldi ki  hemen gittim . Ne yapılacak, nereye gidiyorum bilmiyordumTel aradım kaydımı yaptırdım ve gittim. Kapıyı güler yüzlü bir bayan açtı Sanki çok yakın bir arkadaşımın evine gitmişti.Beni öyle karşıladı.Seminer başladı çok yoğundu. Ve  seminere gelen diğer kişilerin ve benim meğersem ne kalıplarımız varmış.  Ben hiçbir şey anlamadım yapılanları yaptım söylenenleri yaptım zaman güzel  geçti . Sonrasında önce ufak ufak para akmaya başladı. Sonra inanılmaz ve hiç beklenmedik bir anda terfi aldım maaşım arttı. Ve primlerim müthiş daha ne olsun hayatıma hoş geldin para teşekkür ederim Aklotus ailesi ve eğitmenimiz Didemmmm  sırada Nefes eğitimi var ..


Didem Hn...

Merhaba geçen ay yapmış olduğunuz para çalışmasına katılmıştım. Seminer sırasında önce pek anlam veremedim, kendi kendime ne olabilir ki bile demiştim. Sizin enerjiniz çok iyiydi ,çok iyi hazırlanmıştınız.. Ancak seminerden sonra anlam veremesem de içimde inanılmaz bir huzur kapladı ve yerinizden çok mutlu ayrıldım. 
Sonra mı 1 ay içinde inanılmaz bir şekilde hayatıma hiç beklemediğim anlarda küçük küçük paralar gelmeye başladı. Ödemeleri mi çok rahat yapmaya başladım. Artık ne ödemelerimi ne de borçlarımı düşünmüyorum. 
Hayatıma açmış olduğunuz yeni kapıya yeni farkındalıklar için size teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım ve iyi ki seminerinize gelmişim. 

M.G (kişinin isteği üzerine adını yayınlıyamıyorum ) geri bilddirimin için teşekkür ederim. M.......Didem Hn  hoş geldin para çalışmasından sonra çok yüksek ve beklemediğim maaşıma zam aldım. Ve şirketimiz bu zamana kadar izin parası ödemezdi. Bu çalışmadan sonra izin paralarımız ödendi. teşekkür ederim İyi ki varsınız Şuheda


41 yaşındayım, zamana ve yer çekimine yenik düşen göğüslerim için hücre hafızasını geri alma prosesi yaptırdım. Sonuç 10 yıl öncesindeki dolgunluğunda ve yer çekimi hiç yokmuş gibi davranan göğüsler gerçekten de Accessçilerin hep dediği gibi bundan daha iyi nasıl olur?


Ben 36 yaşında göğüs kanseri yüzünden tedavi gören bir hastayım ( ki şu an hastayım demiyorum) ilk 2 doz kemotetapi sonrası çok yoğun yan etkileri yaşadım.Ilk günler yataktan bile kalkamıyordum, mide bulantıları,kusmalar, halsizlik ve hepsinden zor olanı diplere vuran, kaldıramıyacağını söyleyen bir ruh haliyle geçirdim. 3. Dozdan önce aceces beden prosesleriyle Aklotus da Didem hocam vasıtasıyla tanıştım. Daha ilk çalışma sırasında vücudumdaki rahatlığı ve beynimdeki kalıpların çözüldüğünü hissetmemek mümkün değildi. O günün sabahı herşeyden arınmış ve mutlu bir şekilde uyanmıştım. Belki bu yaşadığım bir hissiyattı ve kimseye açıklayamazdım ama 3, doz ilacı aldıktan sonrası günler inanması çok zor gibi gözükse de yan etkileri yok denecek kadar hafif atlattım .Hiç yatmadım, kusmalarım hiç olmadı ikinci gün gezmeye bile çıkmıştım. Tabiki proseslerimize aynen devam ettik. Yaşadıklarım kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardı... Ama bendeki değişim çevremde yaptığımız çalışmalara karşı çıkan insanlara bile somut bir kanıt oldu... Bu harika çalışmaları bizimle tanıştıran Didem Hanıma  sonsuz sevgilerimle...


Gerek bilinçaltı kalıpları gerekse bu kayıtların beden de hastalık olarak tezahur ettiği hallerini kimimizin alternatif tıp olarak adlandırdığı, benim de hayatıma aldığım "access bars" sanırım sihirli bir değnek.. öyle değişik deneyimler ki sadece hayattan kesitlerle somuta dökebiliyorsunuz. Ve şunu belirtmeden geçemeyeceğim; meme kanseri olan kardeşime faydası olacağını düşünerek "access beden prosessleri"ni de hayatımıza dahil ettik ve kardeşimin 3.kemoterapi süreci inanılmaz güzel geçiyor. Mucizeyi yaşıyoruz. bunu görmek izlemek inanılmaz güzel..en önemlisi de bu süreçte Didem hanımın  varlığı oldu. Onun sonsuz sevgisi ile sonsuz varlıklarımızda ciddi değişimler başladı. bunu hem kendimde hemde çevremde.. Özelikle de kardeşimde görüyor olmak ve dahasını da görmek kimbilir ne kadar güzeldir? Beni alakasız yerde bulan access bars gösteriyor ki hayat bize istediğimiz zamanda istediğimizi veriyor.


Acces Didem Hn.
Gözlerime yaptığın çalışma için teşekkür ederim. Bana ‘hadi  gel gözlerine çalışalım dediğinde çok inandırıcı gelmemişti. Ve içimden aman ne kaybedersin yaptır dediğimi çok iyi hatırlıyorum.
Ve sonuç inanılmaz mucize göz numaram düştüm. Gözlüğe ihtiyaç duymuyorum .  Hayattaki mucizelerden biri!
Gözlerim numarası 2 ve 2.5 şimdi yok denecek kadar az. Ne denir ellerine sağlık çok teşekkür ederim.


Sevgili Didoshum,
Seninle önce Hoşgeldin Para seminerinde Eğitmen olarak tanışma fırsatı buldum. Para eğitiminde Acsess Bars 'dan o kadar etkilendim ki, Acsess Bars eğitimine egomun harika direncine rağmen senin yumuşaklığın ve anlayışın sayesinde katılabildim. Doğru olan şeyi bir insanın hayatına doğru bir biçimde sokabilmek kolay birşey değil.. Hele ki insanın gelişmeye ve değişime olan direncini düşünürsek.. Sayende şimdi aynı şeyi ben etrafımdakilere yapıp onların Acsess le tanışmalarına vesile oluyorum. En başta bu çok mutluluk verici.
Acsess eğitiminden sonra hayatımda olan mucizelerin hangisini yazsam bilmiyorum, o kadar çok var ki.. O kadar çok inanılmaz farkındalıklar yaşıyorum ki; yazmakla bitmez..
Yine de benim beden processlerine olan hayranlığım bir başka. 
Göbeğimin hala şaşkınlıkla karşıladığım yok oluşu bio taklit beden processinden sonra oldu, meğer annemin göbeğini taklit ediyormuş bedenim. Ya da beğenilmek ve sevilmek için kendimi reddetmemin yok olması..şimdi ne yaparsam sevilmem acaba diye tam tersi bir düşünceyle yaşıyorum ve bu çok eğlenceli...
Annemden ve babamdan ya da diğer insanlardan aldığım bakış açılarının temizlenmesi ve kendime kurduğum hapisane duvarlarının yıkılması, sürekli neşe ve sevinç duygusu yaşayıp hayatıma kendime şükretmem, hayatın sevgili ve dost olduğu anlayışıyla yaşamaya başlamam da diğer bir mucize.
Bu bilinci Acsess ile, özellikle senin Acsess ile kurduğun derin bağı eğitime gelenlere aktarman ve herzaman her soruyu cevaplayıp yargısız olman sayesinde devam ettiriyorum..senin bu tarafına da ayrıca hayranım.
Acsess hayatıma girdikten sonra, gerçek ve eğlenceli bir yaşam, herşeyin mümkün olduğu sınırsız olasılıklar dünyasında yaşamanın var olduğunu bilmeme rağmen çoğunu deneyimlemeye başladım. Bundan sonraki neşeli kahakahaların bitmeyeceği bu yaşam alanında neleri deneyimleyeceğimi hayal edememenin heyecanı muthiş...
Eski hayatımda bu belirsizlik bana inanılmaz korkutucu gelirdi, şimdi ise bunu kuantum alanı olarak görüp neşeyle ve keyifle sadece engelleyici enerji ve bakış açılarımı korkularımı ya da her ne ise onu temizleyerek yoluma devam ediyor ve olana kendimi bırakıyorum. 
Bu ruh halimi ve bu bilinci yaşamayı kelimelerle ifade edebileceğim noktalar bu kadar, yaşamadan bilinmiyor.
Bu sebeplerden dolayı Kızımı da Acsess le tanıştırdım. Hatta kedim bile acsess aldı, en inanılmazı da buydu aslında.
Tanıdığım tanımadığım herkesin Acsess ile tanışması ne güzel olurdu ve bunun için neler mümkün ?
Yaşam gerçekten bana kolaylık neşe ve ihtişamla geliyor..
Kalbimden teşekkürlerimi kabul et lütfen...

İyi ki varsın,
Kocaman Sevgiyle
Ela Akalın


Sevgilimle tartıştığım kötü geçen bir gecenin ardından hiç birşey yapmak istemediğim anda yine Didoşumu aradım. O güzel umut dolu sesiyle günaydın dedi bana. Mutsuzdum. o gün access bars toplantısı olduğunu ve gelmem gerektiğini söyledi. Migrenim tutmuştu ve gelemeyeceğimi söyledim. Bahane dosyalarını bir tarafa bırakmam gerektiğini eğer gelirsem migrenimin de geçeceğini söyledi. Akşam gittiğimde ilişkiler üzerine pek çok temizleme yaptık access barsla. Didoşum bana beden prosesleri uyguladı bağımlılıklarla ilgili. Neler mi oldu? Migrenim geçti. Bağımlılığımı bıraktım herşeyden önce erkeklere karşı. Promosyonu ise sigarayı bırakmaktı:) bio taklitçilik çalıştı Özlemcim bana sonra. Neler bıraktım neler. Çevremdeki insanlardan aldığım tüm taklitleri bıraktım. En güzeli ise sevgilim benden özür dilemesiydi. Şimdi ilişkilerle ilgili prosesleri çalışıyorum. Ve ilişkim hiç olmadığı kadar iyi. Işıksın Didoşum. İnsanların hayatlarına hep dokun.seni seviyorum.


Yaklaşık 3 yıldır sol leğen kemiğimde azalıp artan ancak hiç geçmeyen bir ağrım vardı. Bir kaç doktora göstermiş olası sebepleri ile ilgili röntgen, MRI çektirmiş hatta kan tahlilleri yaptırmıştım. Her seferinde sonuç aynıydı son derece sağlıklıydım o ağrıyı yaratacak bir durumum yoktu. Geçenlerde o son derece sağlıklı halimle sol bacağıma basamadığım için topallayarak Didem'in yanına gittim. Benim tatlı arkadaşımın şifacı elleri rahat durmadı tabi :) Bana uyguladığı proses sonrası önce ağrı daha da arttı ardından yavaş yavaş azaldı şimdi kendisinden eser yok. Teşekkürler Didemcim, iyi ki hayatımdasın.


Sevgili Didem sayesinde 4 kişilik harika grubumuzla kamp havasında bir hafta sonu geçirdik. İhtiyacımız olduğunu uyguladıktan sonra çok daha iyi anladığımız beden proseslerimizi aldık, birbirimizi daha yakından tanıdık, bağlar kurduk. Uzun vadede beni muhteşem değişimlerin beklediğini biliyorum, kısa vadede ise ne mi oldu? Anlatayım :)))
Daha yoldayken içimde neşeli bir enerji kıpırdanmaya başladı, eve ulaştıktan sonra kendime engel olamadım bangır bangır bir müzik açıp şarkı söyleyip dans etmeye başladım :))) Çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum ancak ben yıllardır kendimi bu kadar hafif, bu kadar mutlu bu kadar neşeli bu kadar ben olarak hissetmemiştim.
Teşekkürler Didem  ve tüm grup arkadaşlarım, iyi ki varsınız...


Yine kaçmak isteyip hayır dedim önce…Öyle kalkamayacak haldeydim ki yerimden. Sonra farkettim ki dolunay geldi. Bu dolunayda bırakacağım dedim herşeyi ve kalkıp gittim. İyi ki gitmişim. Dünya tatlısı insanlarla 2 gün geçirdim. İnanamadım içimden çıkanlara. Meğer kendimize neler yapıyormuşuz. Kurban psikolojisinde olduğumu düşünen ben katil psikolojisinde hem kendime zarar verip hem de hayatıma yanlış insanlar çekiyormuşum. Şimdi farkındayım ikili ilişkilerimde neler yaşadığımın. İlişkilerimi ben kendim yönetiyor olacağım. Ne yükler taşımışım geçmişten bugüne. Gerek var mıymış. Hiiiiçççç yokmuş. Şimdi kuşlar gibi hafifim. Ben 7/24 bedenimdeyim. Bundan daha iyi nasıl olur ?


'Bugün Acsess beden processleri dolunaya denk geldi. Tam da zamanında yüklerimizden kurtulup, taklitlerimizi ve takiplerimizi elimine edip bu ve birçok boyutlardaki temizliğimizi yaptık, mis gibi olduk. Düşman içimizde konusunu bir kez daha anladık. Dışarıda olan hiç bir şey yok yani.. Teşekkürler Didem ve katılan diğer arkadaşlar; sayenizde günüm güzelleşti.
Biz kendi çapımızda görevimizi bir nebze de olsa yaptık, ya siz?'


Didoshum, Dün beden processine gelmeyip dinlenmeyi seçtim biliyorsun. Akşama doğru Acsess ve beden processlerinden sonra hayatımda neler olup bittiğini gözden geçirmeye başladım. Hayatım bounca hiç bu kadar hızlı ve temiz bir çalışma görmediğimi fark ettim öncelikle ve süreç gerçekten işliyor; bu bana hala çok hoş geliyor. Sanırım alıştım artık, önceleri inanılmaz geliyordu çünkü. İstediğim yerde istediğim evi bulmam en son olan ( bundan daha iyi nasıl olur?) Prozac'ı bırakmam, bağımlı ilişkilerden özgürleşmem, hayata ve özellikle erkeklere olan duygu davranış ve bakış açılarımın değişmesi... Kendimle barışık halde yalnız kalabilmem, kimseye öfkelenmemem, ilişkilerimin tamamiyle dönüşmesi, ne zamandır cilt bakım ürünlerimi de kullanmıyorum bu da başka bir durum faceliftten sonra oldu... Bedenimin bilgeliğiyle yaşamak bilmediğim başka bir keyifmiş.. Bundan daha iyi nasıl olur? Sevgilerimle.


didem'e gelmeden önce: Yürüyemiyor, ayakta zor duruyor, sürekli yatıyordum. Beynimde müthiş bir basınçla birlikte belimden aşağısı tutmuyor ve düşüyordum. Psikolojim çok kötü sürekli ağlıyor, telefonlara cevap vermiyor, kapı dahi çalsa açmıyordum. Artık doktora da gitmek istemiyordum. Lupus hastalarında görülen sinir sistemi tutulumuyla birlikte omuriliğim etkilenmiş ve araknoidit olmuştum. Bir sene sürekli tedaviler gördüm. Sürekli hastanede yattım, kortizon ve kemoterapi tedavisi gördüm. Doktorlar: ‘’ Artık kabullen belinde hasar kaldı. Ömür boyu böyle kalacaksın bu şekilde yaşamaya alış ‘’ sözlerini benimsemiş, kabullenmiş, hiçbir ümidim kalmamıştı. Sonra acabalarla Aklotus’a geldim. İyi ki de gelmişim. Şimdi çok iyiyim. Beynimde basınç hiç kalmadı. Daha rahat yürüyor, kendi işlerimi kendim yapabiliyorum. Hayata bakış açım değişti. Bunların hepsi de çok kısa bir sürede gerçekleşti. Sana çok şey borçluyum. Ne kadar teşekkür etsem az. Süpersin Didem


Didem sevgili arkadaşım, seninle yaptığımız tüm çalışmalardan sonra hayatımda o kadar çok değişim yaşadım ki.. Beni engelleyen, benim enerjimi düşüren çoğu şeyi birlikte çözdük. Bundan 6_7 ay önce ilişki üzerine beden prosesleri yaptık ve ondan sonra kendime bakışım değişti, ikili ilişkilerdeki tıkanıklıklarım çözüldü. Önceden neden terkediliyorum diye karşı tarafı suçlarken bunun bendeki tıkanıklıktan kaynaklığını farkettirdin.. En son geçen hafta iletişim ve rahatça kendini ifade etme üzerine 2 tane access beden prosesi çalıştık, gerçekten sen kök nedeni buldun. Çalışmanda ZGS çakra aura onarımı tekniğini  Didem Hocam ve access beden proseslerini birleştirerek kullandınız ve harikalar yarattın.. Hayatımda iyiki varsın iyiki sizi tanımışım ve harikasın.. Çok teşekkür ediyorum bana ve bütüne katkılarından dolayı..


43 yaşındayım, gözlerimi sürekli kıstığım için ciddi biçimde kazayakları oluşmuştu göz kenarlarımda. Facelift ile bu durumu düzeltebileceğimi hele ki 20 seans sonunda düzelmenin kalıcı bir hal alacağını öğrenince kendisi de access uygulayıcısı olan bir arkadaşımla facelift eğitimi alarak birbirimize facelift uygulamaya başladık. 4-5 seans sonra etkiler çok netti, çizgiler hafiflemeye başlamış cildimizde herkesin merakla yaklaştığı bir parlaklık ve sıkılık oluşmaya başlamıştı. 20 seans sonunda sonuç her ikimiz için de muhteşemdi ve hala da öyle :)))


Ben  63 yaşındayım Didemi bir arkadaşım tavsiye etti. Ve kendisini aradım. Bana ne önereceğini sordum. O kadar sıcak ve o kadar samimi cevaplar verdi ki bana anlattığı bütün tekniklerden Access Bars içime sindi ve tamam bana onu yap dedim. Randevulaştık. Eşimle yanına gittik. Ben 18 yaşından beri ilaç alıyordum. Ve bana bu yaşımda olmama rağmen annem bakıyordu. Ben uzun zaman aynaya bakmadım ve adımdan da nefret ediyordum. Didem bu haldeyken gittim. Ve bana uygulamayı yaptı. Bana sorular sordu. O sorduğu sorular inanılmazdı. Ben oradan ayrıldığım da çok rahatlamıştım. Ve 2 gün sonra bir daha  gittim. Daha sonra 1 hafta sonra bir daha gittim. Bana ne yaptıysa inanılmazdı. Ben aynaya baktım dışarıya arkadaşlarımla gezmeye gittim. Ve o gün didemin yanına giderken makyaj yaptım. İlk defa kendimi beğendim. Didem benim hayatıma girdi benim hayatımı değiştirdi. 63 yaşında beni tekrar hayata bağladı. Teşekkür ederim ve ben artık kendimi seviyorum. H.Ş


Access bars uzun zamandır duyuyordum.. Ve internetten  Aklotus farkındalık atölyesini buldum. Telefonun karşısındaki ses bana inanılmaz güven verdi  ve Access bars seansı almaya karar verdim. . Eğitmenimiz Didem Hn   beni o güler yüzleri  ve sıcaklığıyla karşılayınca içimden evet doğru yerdeyim dedim. Seansımız  sırasında güzel açılımlar oldu.  Uygulama yapıldıktan sonra üzerimdeki bütün ağırlıklar gitmişti. Çok rahatlamış olarak kalktım. O gün oradan ayrılırken çok rahatlamıştım. İyi ki bu uygulamayı almışım dedim. Sonrasında mı sonrası da inanılmazdı. Access araçlarını kullandığımda hayatım daha düzene girdi. İş hayatım, ikili ilişkim, para vb diğer konularda inanılmaz rahatladım kaygılarım ve korkularım azaldı. Artık hayatıma daha sıkı sıkı sarıldım ve artık inanıyorum hayatın tüma bana kolay neşe ve ihtişamla gelir. Didem hn  iyi ki sizi tanımışım hayatıma dokunduğun ve bana katkı olduğun için teşekkür ederim … Sinem


Eğitimin ismini gördüğümde aslında hayatımda nelere etki edeceğini pek tahmin etmemiştim. 2 yıldır kişisel gelişim eğitimleri alıp hayatımda uyguluyordum. Tabi ki pek çok eğitimin etkisi vardı. Ancak aldığım eğitimlerin kısa vadede etkili olması ile ilgili bir beklentim yoktu. Bir akşam eşim ile gittiğimiz eğitimde daha önce de uygulayıcılık eğitimini aldığım Access bars ile ilgili bir çalışma yapacaktık. Eşim bu tür eğitimlere benim kadar ilgili değildir. Ancak o da bu eğitime katılmak istediğini söylediğinde çok şaşırdım. 1 saat boyunca pek çok kişi bu çalışmayı yapacak ve hem kendi hayatımızda hem de başkalarının hayatında pek çok şeyi değiştirecektik.
O gün ki çalışmanın sonunda çalışmadan eşim hiçbir şey anlamamış bense bir şeylerin değiştiğini bilerek ayrıldık. Sonraki 1 ayda olan tüm değişiklikleri aşağıda paylaşıyorum sizlerle
 -4 yıldır bir türlü kafama göre kiralık ev bulamadığım için çıkamadığım evimden çok tatlı J bir ev bularak bu ay sonunda çıkıyorum-2 yıldır düzgün bir iş bulamayan eşim Dünyaca ünlü bir firmaya satış müdürü olarak girdi
-Kurtulamadığımız borçlarımızı bir anda toparladık ve artık elimizde nakit paramız kalıyor
-İşimle ilgili tutturamadığım hedefimi tutturmaya başladım
-Eşimle artık daha az konuda tartışıyoruz

 Bir sonraki eğitimi iple çekiyorum hayatımdaki yeni değişimler için Pınar


Access Bars seansı öncesi neler hissettiğimi bilen, yargılayan, üzülen ama kurtulamayan, sürekli tekrarlardan yorulmuş, değiştiremedikleri yormuş ve ümitsiz.
Seans sonrası Anne-Babaya duyulan kızgınlıktan, yalnızlıktan, tüm yargılardan hafiflemiş, özgürleşmiş, yalnız aradığını bulabileceğine inancı yeniden oluşmuş; kendini olduğu gibi, vermeye gerek kalmadan sevebilen. ÖZGÜR-MUTLULUĞU SEÇEN BİRİNİ TERCİH ETMİŞ-CEZA YOK….Y.A.


Didoşş ; ben tek bir çalışma üzerinden değerlendiremiyorum, senin ve Canan Hanımınkiler'de olmak üzere bi çok çalışmaya, Bolluk-Bereket meditasyonlarına katıldım son iki yılda. Hepsinin de mutlaka belirli ölçüde katkıları olmuştur. Kendi kendime çalışmalarım da sürdü bi yandan.. Asıl herşeye izinli olduğumu bilip-izin vermek ve kabule geçmek sürece ilişkin enerjileri değiştirdi büyük ölçüde (bana göre).. Ben bütünsellik içinde bakıyorum tüm çalışmalara, ki Para benim en önemli çalışma alanımmış, en çok gizlenmem oradaymış, kendimden bile saklayarak enn önemsediklerim orada depolanmış. Algılamak, bilmek, olmak ve almak alanında bana yeni alan açan access bars sistemi tabii hem konuyla derinden yüzleşmem hem de temizlemem için olanaklar yarattı, bunu da böyle algılıyorum. Bu alanda karşıma çıkan herkesi önemsiyor ve kutsuyorum, karşıma onları çıkaran yaratıcı Kaynak'a sonsuz şükrederek.. Bir de gerekli başvuruyu yaparak eğitici olarak, katkı olmayı sürdürmek de istiyorum.. Para konusuyla ilgili kişisel çalışmam devam edecek tabii hani o kullanmayı tercih etmediğimiz (b...ç) durum devam ediyor çünkü bu süreçte rahatlamam iki dostumun önemli miktarda kredi çekerek bana katkı olmasıyla sağlandı. Sana gelince bitanecik sen de bana Şubat ayından bu yana yumuşak enerjinle, fazlasıyla hissttirdiğin yararlı olma niyetinle ve birlikte olduğumuz tüm çalışmalar kapsamında harika bi arkadaş, dost ve katkı oldun.. sen ve o tatlı Ecemsu canımsınız benim.. bunları bilmeni istedim.


Access Bars eğitiminden sonra yaşadığım büyük değişikliklere hala ben bile inanamıyorum. Bolluk ve bereket tüm hayatımda artık… Eğitime geldiğimde kendimden nefret eden ve hayat için bitse de gitsek dediğimi şimdi gülerek hatırlıyorum. 14 gün geçti ama işim ve özel hayatım her şey olumlu yönde müthiş değişti.
Şimdi herkese Access Bars yapıyorum ve büyük keyif alıyorum. Hayat bana kolaylık, neşe ve ihtişamla beklediğimden de çok çabuk geldi.:)))) teşekkürler Ddem Hn..

Esin Engez


Gerek bilinçaltı kalıpları gerekse bu kayıtların beden de hastalık olarak tezahur ettiği hallerini kimimizin alternatif tıp olarak adlandırdığı, benim de hayatıma aldığım "access bars" sanırım sihirli bir değnek.. Öyle değişik deneyimler ki sadece hayattan kesitlerle somuta dökebiliyorsunuz. Ve şunu belirtmeden geçemeyeceğim; meme kanseri olan kardeşime faydası olacağını düşünerek "access beden prosessleri"ni de hayatımıza dahil ettik ve kardeşimin 3.kemoterapi süreci inanılmaz güzel geçiyor. Mucizeyi yaşıyoruz. Bunu görmek izlemek inanılmaz güzel.. En önemlisi de bu süreçte Didem hanımın  varlığı oldu. Onun sonsuz sevgisi ile sonsuz varlıklarımızda ciddi değişimler başladı. bunu hem kendimde hemde çevremde.. Özelikle de kardeşimde görüyor olmak ve dahasını da görmek kimbilir ne kadar güzeldir? Beni alakasız yerde bulan access bars gösteriyor ki hayat bize istediğimiz zamanda istediğimizi veriyor.


Bars eğitimini aldığım ilk gün üstümden kara bulutun kalktığını, hafiflediğimi, neşeyi yeniden hissettiğimi fark ettim. Daha ilk günden kullandığım ilaçlar yarıya düştü. Bir melek geldi ve hayatıma dokundu o gün... Teşekkür ederim her şey için, çok çok teşekkür ediyorum Didem hocam ... Bundan daha iyi nasıl olur ? ;) 
Biraz geç oldu çünkü kendimi bu çalışmaya öyle kaptırdım ki verdiğim sözü unuttum. Sabah erken kalkıp ne varsa hepsine çalışıyorum ;)  Yazdığım her satırda çok içten, gerçekten bir melek gibi hayatıma girdin, geldin. Çok çok teşekkür ederim... Kocaman öpüyorum.


Hali hazırda şuan Ankara ’da ve her defasında yardımımıza koşan,bize yerini açan canım yol arkadaşlarımdan, Didem İncedemir. Anlatmak ile olmuyor bazen, gerçek kalbe sahip ve kalbin ışığını parlatan nadir insanlardan. İstemeden vermek nedir? İstemeden yapmak nedir? O tekrar hatıtlattı bana Hala böyle insanlar varmış dedim tekrardan.. Teşekkür ederim..
İki çocuk annesi dememe bakmayın, boyu kadar çocukları var ama kendi minicik. Ama kalbi o kadar geniş ki. Kelimeler yetmez anlatmaya. En zor zamanlarımda tesadüfi ( ki tesadüf diye bir şeye inanmam ) olarak da tanışmış olduk. Ankara bir evim var diyorum hep. Hemde hiç tereddüt etmeden. O kadar eğitmen, eğitimci vs tanıyorum. Bu gerçekten başka. Çocuklarından biri üniversite,diğeri ilkokula gidiyor. Ve o ne bilmiş ne tatlı bir çocuk. Sanki büyümüşte küçülmüş, annesine arkadaş olmuş. Canım Ecemsu seni çok özledim.:)
Hep zengin, rahat ve güzel hayatları olan insanlara imrenmişimdir. Ama gördüm ki ( sözüm meclisten dışarı) o tek başına 2 çocuk büyütüp bir çok şeyin üzerinden geldi, geliyor ve hatta bu yetmiyor çocuklarına ve öğrencilerine de yol gösteriyor. Bundan öte zenginlik mi olur?
Bunu gerçekten yüreğini ortaya koyarak yapan ve ne olursa olsun çizgisinden şaşmayan yol arkadaşım, herşey çok güzel ve daha güzel olacak. Bundan sonra bilmen gereken yalnız olmadığın ve olamayacağın.
Şuan AKLOTUS ‘ta Access Bars eğitimi veriyor. Tedavi amaçlı değil, tedaviye destek amaçlı ve hayata bakışınızı olumlu yönde değiştiren yeni new age akımlarından çok farklı olan bir alan. Burcu


İsmini vermek istemeyen güzel bir Can dan geri bildirim..Teşekkür ederim.Tum katkın için. ..
Sevgili Didem yaptığımız seansta sıcak enerjin her zamanki gibi sarmaladı beni sorunlarıma hemen ve hızlı bir şekilde geniş birikiminden her türlü aracı kullanarak eğildin. Seans bittiği anda varlığını bile unuttuğum o eski neşeli enerjik halimle yeniden bütünleştim. Teşekkürler Didem varlığına sonsuz şükürler olsun.


4 Günlük Foundatıon eğitiminden sonra;Sanki yeniden kendi temelimi  atmışım. Şu an  bir boşlukta ya da nötr durumdayım. Gerçekten o kadar temizlemişim ki eski kalıplarımi , hiç kızmıyorum.  Hayatin  akışına güvenmek ve her durumda akista  sakin ve huzurlu kalabilmek için neler mümkün n.s


Sizden öğrendiklerim sayesinde ilk kez işlerim yolunda gidiyor. burada çalışıyorum. sürekli bdino poc pod la yarı tatil yarı çalışma şeklinde gidiyor bakalım. çocuk çok keyif alıyor, tabi eşim dalga geçiyor gibi görünse de bdinonun gücünü o da keşfetti. bişey olup yoluna girince bdino demişmiydin diyor, artık kendimi çok karamsar hissetmiyorum. bana hep yıldızın düşük senin galiba her aksilik de seni buluyor derlerdi. yavaş yavaş böyle aksiliklerle başedebilme yolunu bulduğumu düşünüyorum. dur bir bdine deyim de neler mümkün deyim de gerisi çözülür diye bakıyorum, nitekim de daha rast gidiyor işler kafamdaki tastan kurtuldum değersizlik duygusu olduğunu keşfedip temizleyince geçti, geçmişte takıldığım bazı konular vardı sık sık aklıma gelen onları da temizledim artık düşünmüyorum. Biraz daha kendimi affetmeye ihtiyacım var ama


İnnerspeak bende o kadar çok dönüşüm sağladı ki anlatmam mümkün değil. İyi ki varsınız hocam. Teşekkür ederim. Hakan Çelik


Didem hanım Uras sizden ayrıldıktan sonra en yumuşak sesiyle o teyze bana naptı diye sordu. Gün boyu çok sakindi, normalde uyumakta hep sorun yaşarken yatağımı yapar mısınız diye kendisi talepte bulundu. Kızkardeşimin uzun süredir omuz civarında dinmeyen bir ağrısı vardı. Seans sonunda kesildiğine çok şaşırdı. Bu iyileşmelere kanal olduğunuz için çok teşekkürler. Sizinle tanıştığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz. İyi yolculuklar..Bu çocukta bu inat varken seans olmaz diye düşündüm açıkçası :)Demet Hn


Didem hocam çok teşekkürler!
Farkında olmadığım bir alanmış, suistimal. Sadece başkaları değil; insanda kendi kendine yaparmış.
Yaptığımız seans benim için inanılmaz bir deneyimdi. Beni bana, kendime geri verdi. Tekrar kendim olmanın, kendimden yana olmanın tadını almamı sağladı.
Kendime izinli ve kendim ile barışık bir hayat yolunu deneyimliyorum bugünlerde ve çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar.


 Sevgili Didem varlığın ve hayatımıza yaptığın katkılardan dolayı şükürler olsun. İyi ki varsın. Foundation eğitimi aldığımdan bu yana daha sakin, daha huzurlu ve kesinlikle daha fazla An’dayım. İşlerim  daha yolunda gidiyor.  Henüz öğretilen tüm araçları bütünüyle kullanmaya başlamadan tüm bunlar oluyor. Öğretilen processleri  etkili bir şekilde kullanmaya başladığımda  neler olacağını hayal bile edemiyorum. Muhteşem bir duygu! Aslında anlatacak çok şey var ama bunlar ancak Foundation eğitimini alıp birebir deneyimleyince anlaşılacak şeyler.  Kendinize bu eğitimi hediye edin! Hayal ettiğimin ötesinde daha fazla kişinin bu eğitimi alması için neler mümkün?  Sevgiler, Serpil----


Yakın zaman da Access Bars eğitimi aldım, yakın çevreme 5-6 uygulama yaptıktan sonra daha fazla şeyi öğrenmek ve bilmek istediğimin farkına vardım
Nasıl daha fazla soru sorabilirim nasıl daha katkı sağlayabilirim etrafıma ve kendime hemen Didem İncedemir’i aradım ve tavsiyede bulunmasını istedim ne yapabilirim ne okuyabilirim nasıl daha iyi olabilir.
Didem İncedemir Foundation eğitiminden bahsetti ve heyecanlandım hemen gelmek istedim.
Foundation eğitiminin ilk gününden son gününe kadar yanımızda olan her sorumuzu yanıtlayan güzel insan herbirimize ayrı bir deneyim yaşattığın için çok teşekkür ediyorum seni çooookkkk seviyorum.
BDİNO?


Didem Hanım'a öncelikle enerjetik zayıflama sebebi ile başvurdum.Açıkçası bir yandan,''nasıl mümkün olabilir ki?'' diye şüphelenirken,içimden bir ses beni çalışmaya yöneltti.Kilo vermek istemeyen (özellikle en az 5 kg vermek istemeyen bayan yoktur heralde  ).Kaybedecek pek te birşeyim yok,bi deneyelim bakalım dedim.Bu arada belki bazıları için önemsiz bir detay olarak gözükse bile,ben henüz ücreti yatırmadan (ki bu konuda ben de titizim,mümkün olduğunca erken saatlerde yatırmaya çalışırım) çalışmayı zaten başlattığını söylemesi,bana güven ve samimiyet duygusu verdi.
Çalışmayı video ile göndermesi ise başka bir güven ve tatmin sebebi oldu.Video ile göndermeseydi de,elbette çalıştığına güvenecektim ama bu şekilde iki konuda katkı oldu.Hem çalışmayı gerçekten yaptığını;hem de nokta atışlarla,benim bile fark edemediğim /yüzleşemediğim/ ötelediğim/yok saydığım noktaları çabucak bulması çok etkileyici idi.

Kilo ile başlayan yolculuğumuz,o sıralarda kendimle adeta iç savaş halinde aylarca sürdürdüğüm iş değiştirme krizi ile devam etti.Tabiri yerindeyse,kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş.
O kadar da acil olmayan (önem derecesine göre) kg çalışması ile gördüklerim,hiç tereddüt etmeden beni Didem hanım ın bu radikal (benim hayatımdaki radikal bir konuydu) çalışmasına,gözüm kapalı yönlendirdi.Şifa nın geleceğine,bana birşeyler göstereceğine ve silkineceğime inandım.
Ve öyle de oldu....İş le ilgili önce temizleme çalışması ve sonra tekrar bol videolu çalışması hem bana ayna hem de şifa oldu.
Aaaa bu arada,hiç aklımda olmayan Thailand seyehati de ödülüm oldu.Çalışmalardaki kendimi cezalandırmam,kısacık sürede bile yerini ödüle bırakıp,bana sinyal ve ödül olarak alan hızında gelmeye başladı ve böyle de devam etmesi için neler mümkün?
Yeni işimdeyim,seyehate kadar da (ocak sonuna )36 beden olarak Thailand ve kendimi ödüllendirmeyi seçeceğim başka yerlere,dilediğim zaman kolaylık-neşe ve ihtişamla gidebilmem için neler mümkün?
Kendime güvenim,inancım,değerimi fark etmeye başlamam ve bunun yansımalarını hızla hayatımda görmeye başladığım için çok teşekkürler Didem Hocam.Bdino ?


Para hala elimizdeyken

4 Yorum Yazıldı.

 • Aylin Akın

  Merhaba iştahım var ve sürekli kilo alma eğilimim var şimdilerde sigarayı bırakma ve yaklaşan menapoz bu durumu artırdı iner speak ile zayıflama be kalıcı kilo sağlanabilir mi ya da tavsiye edeceğiniz başka bir yöntem var mu teşekkür ederim

  10 Temmuz 2020 00:45
 • p

  Didemciğim bebekler de konuşabiliyorlarmış sayende keşfettim

  19 Mart 2019 20:10
 • Hayat

  Didemciğim başarılı çalışmaların daim olsun

  03 Kasım 2018 22:17
 • Deniz Hekimoğlu

  Didemciğim çok başarılı ve çok güzel şeylere ümza atıyorsun yolun açık olsun canım

  03 Kasım 2018 17:04

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!