ZSG Bedeninden Aktarımlar

ZSG Şifa Bedeninden Aktarımlar
Merhabalar;

Bu çalışma da yeni, yepyeni ve yine sizler için elbette. 
Yüksek Benliğim ve bilinçaltım işbirliği yaptılar ve bugüne öğrendiğim ve ürettiğim tüm uygulama tekniklerini bir araya getirip derin ve hızlı bir uygulama aktarımı yolu geliştirdiler. 
 
Kulağa tuhaf gelse de "yargı ve dirençler" tamamen devre dışı kalıyorlar. Hem benim yargı ve dirençlerim hem de danışanın yargı ve dirençleri...

Kulaklara biraz tuhaf gelse de aslında bana yeni "mor renkli" bir beden bahşedildi ve Yüksek Benliğim tarafından bu yeni bedenimin VAR 

OL'AN her türlü uygulama tekniği ile donatılmış OL'duğu ve ihtiyaca yönelik olarak çalıştığı bilgisi ulaştırıldı. Önce çok inanamamış olsam da 17/11/2013 pazar günü kendim için yaptığım "kurban/katil - mazlum/zalim dengeleme" çalıştayı'nda bu bedenimin gerçekten orada olduğunu ve gerçekten koşulsuzca ve her gereksinmeye uygun biçimde uygulama verebildiğini görüp, varlığını onurlandırarak, şükran ve sevgiyle kabul ettim.
Ankara'da daha önce açıkladığım 6 kişilik bireysel uygulamalara  gelen yoğun talepten sonra ne yapabileceğimi düşünüyordum. Yüksek Benliğim o çalışmaya ek olarak aynı günün akşamında en çok 60 kişiye "Yüksek Benlikleri'nin seçeceği gereksinime duydukları bir konuda dengeleme yapabilecek özel bir uygulama Beden Aktarımı" uygulaması yapabileceğimi iletti.
Çalışma süresi 20-30 dakika olarak saptandı. Bu çalışmada en çok 60 kişiye çalışabileceğim. Arzu edenlerin Aklotus'u aramaları, kayıt yaptırmaları ve ücretin yarısını önceden ödemeleri gerekmektedir. Çalışma günü katılamayanlara ücret iadesi yapılmayacaktır.

Sevgi ve ışıkla...

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!